fot. tiktok @mommy1987003
in

Pokazała swój ogromny ciążowy brzuch. W sieci aż zawrzało „Twój lekarz cię oszukuje!”

Podczas ciąży wiele kobiet decyduje się na dzielenie się swoimi zdjęciami z bliskimi oraz na portalach społecznościowych. Jednakże materiały Renae, która jest już mamą czwórki dzieci, zupełnie nie przypominają innych dotychczasowo widzianych zdjęć ciążowych. Kobieta zyskała ogromną popularność wśród internautów, a wszystko to za sprawą swojego ogromnego ciążowego brzucha.

Renae podzieliła się swoją historią na TikToku i pokazała, jak jej brzuch stopniowo rośnie. Pomimo, że miała za sobą poronienie, kobieta zdecydowała się kolejny raz zajść w ciążę. Nie spodziewała się jednak, że jej brzuch nie będzie chciał przestać rosnąć!

Ogromny brzuch

Niektórzy, spoglądając na brzuch Amerykanki, mają wrażenie, że w zmieściło się w nim aż ośmioro dzieci. Renae jednak temu zaprzecza.

„Tak, jest tylko jedno. Jestem tego pewna” – przyznała w swoim nagraniu na TikToku.

Kobieta zapewnia, że ze zdrowiem dziecka jest wszystko w porządku. Niedawno miała wykonywane badania, które to potwierdziły.

@mommy1987003 Hope everyone had a great day!! Trying to get through my comments and follow back. #34weekspregnant with my #rainbowbaby ♬ original sound – That’s iconic

Pod nagraniem kobiety pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, niekiedy bardzo zmartwionych.

„Twój lekarz cię oszukuje!” – pisali.

Ostatecznie Renae urodziła zdrowe dziecko, które w chwili przyjścia na świat ważyło 4,5 kg. Można zobaczyć je na poniższym nagraniu!

@mommy1987003

♬ original sound – Leezenyyy