fot. Dall-e
in

Narzeczona zmusiła go do oddania ukochanego psa. Nie do wiary, jakie ogłoszenie zamieścił w sieci

Sami wiecie, jak to bywa w związkach, para się zakochuje, świata poza sobą nie widzi, a ten cały stan „zakochania” trwa tylko przez jakiś czas. Potem wszystko nieco opada i pojawiają się pierwsze problemy.

U tej pary z kilkuletnim stażem, prawdziwy problem pojawił się, gdy postanowili razem zamieszkać. Do tej pory kobieta znosiła suczkę swojego faceta – Molly, tak teraz kazała mu się jej pozbyć, postawiła mu warunek, albo ona albo pies. Getzen po przemyśleniu całej tej sytuacji, zamieścił w sieci takie oto ogłoszenie…

„Moja kobieta nie znosi mojej suczki Molly i nie mam innego wyboru, muszę znaleźć jej nowy dom. Jest czystej rasy, z bogatej dzielnicy i mam ją od czterech lat. Lubi się bawić. Nie jest do końca wychowana. Ma długie włosy w związku z czym wymaga częstych wizyt u specjalisty. To samo dotyczy paznokci, ale na szczęście ona uwielbia, jak ktoś się nią zajmuje. Do późna nie śpi, ujadając, ale odsypia, gdy ja pracuję.

Jada tylko najlepsze i najdroższe produkty. NIGDY Cię nie przywita przy drzwiach po długim dniu pracy i NIGDY nie okaże Ci bezinteresownej miłości, gdy masz doła. Nie gryzie, ale może być złośliwa jak cholera. A więc… Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany moją dziewczyną, lat 30, złą, egoistyczną i wyzyskującą innych – Chodźcie po nią! Ja i mój pies chcemy, żeby zmieniła adres jak najszybciej!”