in

Na jednym z warszawskich przystanków pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Jego treść momentalnie stała się hitem w sieci.

Na jednym z warszawskich przystanków autobusowych pojawiło się ogłoszenie, które szybko przykuło uwagę każdego. Takich treści nie widzimy na co dzień. Kiedy zostało ono zamieszczone w Internecie, natychmiast stało się prawdziwym hitem. Każdy trzyma kciuki za tę miłość z wakacji!

Ogłoszenie na jednym z przystanków

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?! Love is in the air, a temu szczęściu trzeba pomóc. Sylwia jesteś tu? A może ktoś zna Sylwie? Pomóżcie. Prawdziwe wakacyjne love story? I to wszystko na Wisławie! Sylwia, odezwij się koniecznie!” – czytamy w poście na Facebooku Barki Wisławy.

Z nietypowego ogłoszenia możemy dowiedzieć się, że mężczyzna poznał Sylwię w czasie imprezy i dziewczyna od razu zdobyła jego serce.

„Super ładna dziewczyno o imieniu Sylwia! Spotkaliśmy się na Barce Wisława przy Moście Świętokrzyskim na imprezie w zeszłą sobotę 8.08 i zajebiście mi się z Tobą tańczyło. Niestety, rozładowany telefon i problem z kruchą pamięcią spowodował, że nie mam do Ciebie żadnego kontaktu. Wiem, że mieszkasz gdzieś tu w okolicy na Tarchominie. Jakbyś to przeczytała i miała ochotę się odezwać to napisz. Mimo, że jak to się określiłaś jesteś wiedźmą/czarownicą to chętnie zaryzykuję i dalej Cię poprzekonuję do swojej osoby :)” – dodaje mężczyzna.

Ogłoszenie powieszono na jednym z przystanków autobusowych w okolicach Tarchomina, gdzie prawdopodobnie mieszka Sylwia. Barka Wisława postanowiła je opublikować, aby pomóc parze w odnalezieniu się. Trzymamy kciuki za tę dwójkę!

Źródło: Onet