in ,

Sąsiadowi puściły nerwy. Wywiesił na klatce schodowej szokujące ogłoszenie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że w ostatnim tygodniu pogoda nie dopisuje. Na dworze jest zimno i większość osób zdecydowanie bardziej woli podziwiać piękno jesieni przy grzejniku i ciepłej herbacie.

W związku z tym na jednej z klatek schodowych pojawiło się nietypowe ogłoszenie, mające zachęcić sąsiadów do tego, aby nie zapominali o jednej ważnej w tym okresie rzeczy. Kartka z szokującą treścią w momencie trafiła do sieci i przykuła uwagę wszystkich internautów.

Prośba sąsiada

Niskie temperatury potrafią doskwierać każdemu. Już w październiku zaczęliśmy odczuwać zbliżającą się zimę. Całe szczęście, sezon grzewczy u sporej części osób już się rozpoczął. Czy w mieszkaniach w całym kraju data jego rozpoczęcia musi być taka sama? Takiego zapisu nie ma. W rozporządzeniu ministra możemy jedynie przeczytać:

„Sezon grzewczy to okres, w którym warunki atmosferyczne powodują konieczność ciągłego dostarczania ciepła w celu ogrzewania obiektów.”

Mieszkaniec jednego z bloków w Rzeszowie nie zamierzał bezczynnie czekać na to, aż rozpocznie się ogrzewanie budynku. Uznał, że zwróci się do sąsiadów, którzy zapominają o tym, aby zamykać drzwi. Obok ogłoszenia, które napisał, nikt nie przejdzie obojętnie.

W treści zostały nawet zawarte niecenzuralne słowa. Mężczyźnie zdecydowanie puściły nerwy…

Mamy nadzieję, że sąsiedzi wzięli sobie tę prośbę do serca. W końcu, ostatecznie rozchodzi się o dobro wspólne!

Źródła: demotywatory.pl, polskatimes.pl