in

Odważne zdjęcia Dody w samym staniku. „Coś się powiększyło czy mi się wydaje?”

Doda to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Uwielbiana przez Polaków wokalistka zrobiła oszałamiającą karierę i po dziś dzień jest na ustach wszystkich. Każdy jej krok sprawia, że wokół niej robi się dużo szumu. Tak też było i tym razem, kiedy do sieci trafiły odważne zdjęcia.

Internauci nie potrafili przejść obojętnie obok piersi piosenkarki. Wielu zastanawiało się nad tym, czy Doda zdecydowała się na operację. Artystka nie przyznaje się do tego, jednak fani podejrzewają, że to prawda.

Te zdjęcia wywołały prawdziwą burzę w sieci

Dorota Rabczewska postanowiła pokazać się w samym staniku i tym samym przykuć uwagę każdego. Internauci nie potrafili nie skomentować jej piersi, które niemal od razu rzucały się w oczy. Fani uznali, że ich idolka poddała się operacji plastycznej.

„Coś się powiększyło czy mi się wydaje?” – czytamy w komentarzach.

„Nic już w tobie nie ma naturalności, wszystko sztuczne” – zwraca uwagę ktoś inny.

„Ojej, naprawdę Dorota takie balony zrobiłaś?” – czytamy.

„Taki duży CYC nie pasuje do tak filigranowego ciała…. Wygląda to wg mnie okropnie” – pisze internautka.

„Ogromne. Super!” – wychwala fan.

Pewna fanka pokusiła się o stwierdzenie, że jest to po prostu niemożliwe, aby Doda powiększyła sobie piersi. Według kobiety „upłynęło za mało czasu”, żeby można było mówić o zagojonych bliznach, a z bliznami piosenkarka „nie paradowałaby przecież przed obiektywem”.

„Ludzie, po 1. – jej ciało, jej sprawa; po 2. – zrobiła sobie cycki to zrobiła; po 3. – ona ma caly czas takie same cycki. Rekonwalescencja trwa troszkę czasu, więc dzień po operacji nie paradowałaby w staniku; po 3. – to ujęcie. Każda, która usiądzie w ten sposób, uniesie ramiona, aby lekko się pochylić, bedzie miała większy biust. Po 4. – ona jest bardzo szczupła, może nawet jeszcze schudła, więc tak, czy siak w jej przypadku będzie to wyglądać tak, jak wygląda” – analizuje.

A wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl