in

Policja zastała taką scenę w samochodzie – Opublikowała te zdjęcia z bardzo ważnego powodu.

Po drodze Ohio chaotycznie poruszał się samochód. Niebezpiecznie przekraczał linię jezdni lub zjeżdżał na pobocze. Wreszcie gwałtownie zahamował omal nie uderzając w szkolny autobus. Na szczęście dla wszystkich auto nie pojechało dalej.

Kiedy na miejsce przyjechała policja zastała scenę widoczną na zdjęciach.

Odurzeni narkotykami rodzice odpłynęli całkowicie.

Policjanci byli totalnie zszokowani widząc, że na tylmym siedzeniu wieźli swoje dziecko!

Zrobili zdjęcia i opublikowali je.

“Uważamy, że to potrzebne, aby pokazać konsekwencję zażywania heroiny. Ci ludzie wieźli ze sobą własne dziecko, narażając je na ogromne niebezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że ta historia wpłynie na ludzi i dwa razy pomyślą, zanim wezmą narkotyki i będą prowadzić samochód, w dodatku z dzieckiem”

Matka była całkowicie nieprzytomna. Kierowca także stracił kontakt z rzeczywistością. Miał wywrócone oczy, bełkotał niezrozumiale, a jego ciałem wstrząsały drgawki.
 

Chłopczyk trafił pod opiekę zastępczą. Rodzice czekają na proces. Muszą ponieść konsekwencje swojej nieodpowiedzialności i narażenia życia dziecka i postronnych osób.
 
Miejmy nadzieję, że chłopiec będzie wychowywany przez lepszych ludzi, którym bardziej będzie zależało na jego życiu i zdrowiu niż jego własnym rodzicom.