in

Bezdomny miażdży antyszczepionkowców. To nagranie w momencie stało się hitem sieci.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie z Los Angeles, które w momencie przykuło uwagę wszystkich internautów. Możemy na nim zobaczyć grupę antyszczepionkowców, którzy wyszli na ulice miasta głosić swe poglądy.

W pewnym momencie jedna z demonstrantek zapytała, dlaczego bezdomni wciąż nie umarli na koronawirusa. Odpowiedź mężczyzny zwala z nóg. To po prostu trzeba zobaczyć.

Odpowiedź bezdomnego, która podbiła sieć

Nagranie opublikowane przez aktywistę Williama Gude, prowadzące na Twitterze popularne konto „Film the Police LA”, stało się prawdziwym hitem. Wszystko przez jedno zdanie, które wypowiedział sprowokowany bezdomny. Całe zajście zostało udokumentowane na Hollywood Walk of Fame w Los Angeles w Kalifornii.

Na nagraniu widzimy antyszczepionkowców, którzy przekonują do swoich racji. Na transparentach widać hasła typu „Tam, gdzie jest ryzyko, powinien być wybór”, jak i amerykańskie flagi.

Jedna z demonstrantek w pewnej chwili krzyczy przez megafon:

„Czy widzisz wokół tych wszystkich bezdomnych? Czy leżą martwi na ulicach z powodu COVID-19? Do diabła, nie! Dlaczego?”

Wtedy w kadrze nagle pojawia się bezdomny, który odpowiada na pytanie demonstrantki:

„Bo jestem zaszczepiony, durniu”

Film obejrzano już ponad 4,4 miliona razy. Internauci nie mają wątpliwości co do tego, że wypowiedź bezdomnego jest bezcenna. Jak się okazało, bohater nagrania miał na imię Ray i był bezdomnym od 7 lat.

Gude uznał, że za wszelką cenę pomoże mężczyźnie. Na platformie GoFundMe pojawiła się zbiórka, dzięki której Ray „śpi dziś pod dachem” po raz pierwszy od lat.

Źródło: o2.pl