in

Mąż przeglądał okolice na Google Maps. Był w szoku, gdy ujrzał tam żonę w niedwuznacznej sytuacji

Oszukiwanie nie jest dobre. To oczywiście wszyscy wiedzą. I nie tylko z moralnego punktu widzenia, ale także dlatego, że ukrywanie kłamstw nie jest takie łatwe, jak się czasem wydaje, każdy drobiazg może zawieść.

Na przykład aparaty fotograficzne robiące zdjęcia do panoram map online. Może się to wydać absurdalne, ale zdjęcia z Google Street View doprowadziły do rozwodu pewnej pary mieszkającej w Limie, stolicy Peru.

Pewien mężczyzna przeglądał sobie okolice na Google Maps, aby zaplanować trasę i wtedy jedno ze zdjęć przyciągnęło jego uwagę, ponieważ rozpoznał na nim swoją żonę. Ale nie była tam sama.

Zauważył żonę z nieznanym mężczyzną. Zdjęcie pochodzi z 2013 roku, twarze były na nim zamazane ze względu na ochronę prywatności, ale mąż i tak rozpoznał swoją żonę po ubraniu.

Tak więc odkrył kłamstwo, które żona ukrywała przez 5 lat. Oczywiście, ktoś mógłby powiedzieć, że to było dawno temu i nie było prawdą, nie ma co wracać do przeszłości, ale nie dla tego człowieka – dla niego kłamstwo nie ma przedawnienia.

Po tym, jak kobieta przyznała, że ​​to naprawdę ona, para rozwiodła się.

Mamy nadzieję, że indywidualnie ci ludzie będą bardziej szczęśliwsi niż razem. Pamiętaj! Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Kłamstwo ma krótkie nogi, i z czasem upada – a ta historia to idealny przykład.

Fotografie: Google Street View