fot. tiktok/geebeetv
in

Kupili dom z 1920 roku. To, co znaleźli podczas remontu, przyprawia o dreszcze

Stare domy potrafią skrywać wiele tajemnic i zazwyczaj mają bardzo bogatą historię, która fascynuje i jest powodem dreszczyku emocji.

Pewna para postanowiła kupić dom z 1920 roku. Gdy zakochani zaczęli porządkować wnętrze, odkryli coś wstrząsającego.

Przerażający widok

Niektórzy wolą kupić stary dom i go wyremontować niż inwestować w nowe budownictwo. Doskonałym przykładem jest pewna para, która zdecydowała się na zakup posiadłości z 1920 roku w Walii. Niedługo po wprowadzeniu się w posiadłości zaczęły dziać się jednak nietypowe rzeczy…

Niemal od razu po zakupie para zabrała się za remont. Zakochanym nie brakowało determinacji i chęci do pracy. Niebawem dom miał stać się przepięknym miejscem idealnym do życia.

Szybko okazało się, że w domu znajdują się różne dziwne „skarby”, o których dowiadujemy się dzięki TikTokowi „GeeBeeTV”.

Pierwszym szokującym odkryciem była stara Biblia. Para znalazła ją… w wiszącym na haczyku worku.

@geebeetv Strange things have started happening in our new house #renovation #spooky #oldhousetiktok #spirit #negativeenergy #haunted #creepy #project ♬ House Of Memories – Kratos

Na strychu właściciele domu odkryli walizkę, a jej zawartość zmroziła krew w żyłach. W środku znaleźli… spaloną figurkę, która przypominała Matkę Boską, misia i pudełko w czarnej reklamówce, w środku którego ukryto krzyż i jakiś materiał. Trzeba przyznać, że to scena rodem z horroru…

To jednak nie wszystko! W domu znajdowało się także zdjęcie przedstawiające kilka osób, z których jedna… miała wypalone oczy!

Poza tym dzieci znajdujące się na fotografii miały przerażające spojrzenia.

Właściciele domu natrafili również na drewnianą skrzynkę ukrytą w ścianie.

„Peidiwch ryddham oznacza: nie otwieraj mnie. A pentagram z boku każe traktować to poważnie” – brzmiał napis na skrzynce.

@geebeetv We opened the box! #renovation #creepy #ohno #box #ouija #scary #mistake #oldhousetiktok ♬ Creepy Music Box – Terra Fantasy

Para uznała jednak, że otworzy skrzynkę. W środku znaleziono naszyjnik, pukiel włosów, klucz, a także spalony kawałek tablicy ouija.

Niektórzy są zdania, że w domu były odprawiane egzorcyzmy. Część osób twierdzi, że para szuka rozgłosu i wszystko dokładnie przemyślano tak, żeby wywołać strach i ciekawość w innych ludziach.

„To oczywiste, że nie powinieneś otwierać żadnej z tych rzeczy. „Coś” należy po prostu zostawić w spokoju. Uciekaj. Sprzedaj dom, spal go.” – radzą internauci.

„Właśnie uwolniłeś zło.” – czytamy.

„To pudełko z tablicą ouija, pozbądź się go, nie zostawiaj go w domu, bo mogą się zdarzyć złe rzeczy.” – dodaje ktoś inny.

Zakochani mają w planach zakup kolejnego starego domu.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródła: kobieta.gazeta.pl, www.o2.pl