fot. freepik, ladbible.com
in

Przymierzała używaną marynarkę. W kieszeni znalazła wiadomość, aż ciarki przechodzą po plecach

Przechodząc przez alejki sklepu z odzieżą używaną, nigdy nie wiadomo, co może czaić się w głębi kieszeni ukrytych w każdym ubraniu. Wśród wielu rzeczy, które można znaleźć, niektóre są po prostu niezwykłe. Czasami to właśnie w tych kieszeniach tkwią niewiarygodne historie, które czekają na swoje odkrycie przez kolejnego śmiałka. Tak było również w przypadku pewnej klientki, której wyprawa do lumpeksu przyniosła szokujące doświadczenie.

Taką wiadomość znalazła w kieszeni

Podczas przeglądania ubrań w second-handzie, pewna kobieta przymierzała marynarkę, z nadzieją na to, że okaże się dla niej odpowiednia. Kiedy jej ręka dotknęła kieszeni, nie mogła przypuszczać, że tam właśnie ukrywa się coś, co zmieni bieg jej zakupowej przygody. Była tam ukryta wiadomość.

„Pochowaj mnie w tym czerwonym kostiumie” – brzmiała jej treść.

Prośba kobiety o „pochowanie w tym czerwonym kostiumie” wstrząsnęła klientką, pozostawiając w jej umyśle wiele pytań bez odpowiedzi.

Klientka sklepu z używaną odzieżą postanowiła podzielić się tym szokującym odkryciem z internautami na Facebooku. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

„Strzeż się. Martwa właścicielka może cię prześladować” – ostrzegali internauci.

„Cóż, to mnie naprawdę zasmuca. Albo jej jedno skromne życzenie nie zostało spełnione, albo… Może żyje wiecznie!” – dodał ktoś inny.

Scott Murray/Facebook.com

Podziel się tą historią z innymi!

Źródło: ladbible.com, o2.pl