in

Robiła zakupy w lumpeksie. Nie do wiary, co znalazła w ubraniach.

Niektórzy są prawdziwymi miłośnikami lumpeksów i uwielbiają wybierać się do nich na zakupy. Niejednokrotnie możemy znaleźć tam prawdziwe skarby w wyjątkowo dobrej cenie. Jest to ciekawy sposób na spędzenie wolnej chwili, a także niezawodna metoda na zaoszczędzenie pieniędzy.

Pewna kobieta oprócz znalezienia prawdziwej perełki wśród ubrań znalazła coś zupełnie innego. TikTokerka podzieliła się tym odkryciem z innymi. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Znalazła to w lumpeksie

TikTokerka o nicku Retro Marche w ostatnim czasie przeżyła przygodę, obok której ciężko przejść obojętnie. Zakupiła ubrania w sklepie z używaną odzieżą i znalazła w nich różne rzeczy, a jedna z nich była naprawdę wartościowa, a mianowicie portfel znanej marki.

„Portfel Burberry w… plecaczku Burberry” – mówi TikTokerka.

@retro.marche

♬ dźwięk oryginalny – Polskie rapy

Warto podkreślić, że portfel tej marki kosztuje od tysiąca złotych w górę. Oznacza to, że kobieta, robiąc zakupy, jeszcze na tym zarobiła.

Niejednokrotnie w lumpeksach zdarza się, że można trafić na produkty marek, których pierwotna cena jest o wiele wyższa niż ta, którą proponuje lumpeks. Wystarczy, że wiemy co nieco o poszczególnych markach, a na pewno nic nie ujdzie naszej uwadze!

Obejrzyjcie nagranie poniżej – to niesamowite!

Źródło: WP Kobieta