in

Zaskakujące odkrycie na Google Maps. Na dachu czyjegoś domu widać ten symbol.

Jeden z internautów odkrył na Mapach Google coś niebywałego. Na dachu jednego z domów w Norwegii można znaleźć wulgarny symbol. Nie ma wątpliwości co do tego, że wszystko zostało dokładnie zaplanowane przez właściciela, ponieważ symbol ten mogą zobaczyć tylko ci, którzy będą chcieli podejrzeć dom mężczyzny z lotu ptaka.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie było! Trzeba przyznać, że mężczyzna był bardzo pomysłowy i wszystko przemyślał tak, aby dać jasny komunikat podglądającym go ludziom.

Niezwykłe odkrycie hitem sieci

Nie ma wątpliwości co do tego, że Internet jest pełen niespodzianek i zawsze znajdzie się coś, co nas mocno zdziwi. Jednym z takich odkryć podzielił się użytkownik o pseudonimie googleearthglobal. Zauważył on, że na dachu jednego z domów w Oslo widać namalowany środkowy palec.

Warto zaznaczyć przy tym, że jest on możliwy do dostrzeżenia tylko z lotu ptaka. Ktoś, kto idzie ulicą, nie będzie zdawał sobie sprawy z istnienia tego symbolu. Jest on skierowany do każdego, kto będzie próbował podglądać mężczyznę na zdjęciach satelitarnych.

Nagranie z odkrycia w momencie obiegło sieć. Zostało ono obejrzane już ponad 1,8 mln razy!

„Wyślij to swojemu znajomemu” – czytamy pod nagraniem.

Użytkownik googleearthglobal podał też współrzędne tego miejsca – 59°54’17″N 10°46’05″E.

Internauci byli rozbawieni do łez. Sami zobaczcie!

@googleearthglobal F*uck you friend 🤣🤣🤣#googleearth #googlemaps ♬ Wait for it… – Ethannatheil