fot. tiktok/ lhughey12
in

Odkryła starą walizkę na strychu dziadków. Jej zawartość wprawiła ją w osłupienie

Znana TikTokerka, Lauren Hughey, dokonała zaskakującego odkrycia w domu swoich dziadków. Kobieta odnalazła na strychu walizkę, której nieotwierano przez ponad 20 lat. Przyznała, że jej ciekawość została rozbudzona przez tajemniczą walizkę już w dzieciństwie.

Tajemnicza walizka z dzieciństwa

Lauren podzieliła się na TikToku swoim doświadczeniem, wspominając, jak zwróciła uwagę na tajemniczy obiekt, gdy była jeszcze dzieckiem. Mimo to, w tamtym czasie nie udało jej się go otworzyć. Jak mówi, zapomniała o tym przedmiocie na strychu swoich dziadków na wiele lat.

Pewnego dnia, już jako dorosła kobieta, odwiedzając dziadków, przypomniała sobie o walizce. Ciekawość nie dała jej spokoju, więc postanowiła zobaczyć, co jest w środku.

„Należała do mojej prababci, więc nie wiem, co może się w niej znajdować” – dodała na swoim filmiku.

@lhughey12 I COMPLETELY freaked out I was so excited #vintage #fashion #found #tiktok #fyp #foryoupage #viral #retro #tiktokfashion #foryou ♬ Put Your Head on My Shoulder – Jaden Pugh

Powrót do przeszłości

Używając specjalnych narzędzi, udało jej się otworzyć zardzewiałe zawiasy. To, co zobaczyła, przekroczyło jej najśmielsze oczekiwania. Walizka była wypełniona ubraniami jej prababci z lat 50. i 60. Zafascynowana autorka filmiku natychmiast zaczęła przeglądać i oceniać stan ubrań.

Ubrania, które znalazła Lauren, nie tylko były w doskonałym stanie, ale również idealnie wpasowują się w obecne trendy modowe. Kobieta podzieliła się swoim znaleziskiem na TikToku, prezentując różnorodne ubrania, takie jak trapezowa sukienka w kratkę z kołnierzykiem, sukienka w kwiaty, kimono, srebrna sukienka z gorsetowym topem, a także elegancki miodowy komplet z obszyciami.

Wielu fanów zachwycało się znaleziskiem Lauren, radzili jej też, aby nigdy tego nie sprzedawała. Ten nieoczekiwany skarb przypomina nam o tym, jak ponadczasowe mogą być modowe trendy i jak ważne jest docenienie naszego dziedzictwa kulturowego.

@lhughey12

Pictures from right after taking everything out! I didn’t want to keep y’all waiting, I’m currently making a better video! 🙂

♬ Sorry, I Like You – Burbank