fot. tiktok/@inkedhaley
in

Była pewna, że spotyka się ze wspaniałym mężczyzną. Wtedy znalazła to w jego łazience.

Haley myślała, że poznała wspaniałego mężczyznę dzięki aplikacji randkowej. Początkowo wszystko było tak jak w bajce. Po pewnym czasie jednak na jaw wyszły fakty, które zmieniły wszystko.

Jak się okazało, mężczyzna podawał się za kogoś zupełnie innego. Haley, dowiadując się prawdy, musiała podjąć bardzo ważną i trudną decyzję. Pomogli jej w tym zszokowani internauci.

Odkryła to w łazience

Haley jest popularną TikTokerką, która chętnie dzieli się z innymi swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Tym razem do mediów społecznościowych trafiła historia jej randki. Kobieta umówiła się z mężczyzną w jego domu.

„Przyjechałam, wszystko szło dobrze, byliśmy w salonie i rozmawialiśmy, a potem oczywiście przenieśliśmy się do sypialni” – opowiadała.

Po stosunku z Peterem kobieta poszła do łazienki. Mężczyzna był wyraźnie niezadowolony z tego faktu. Jak się szybko okazało, miał powód.

@inkedhaley What have I done!!??? #sorry #tinder #single #oops #getyohusband #cheater #help #whoknew #ohno #outtahere ♬ original sound – inkedhaley

W łazience znajdowały się kosmetyki do włosów specjalnie zakryte ręcznikiem. Z racji tego, że Peter był zupełnie łysy, Haley nie miała wątpliwości co do tego, że należą one do innej kobiety. Miała rację – był żonaty.

„Byłam wściekła, umawianie się z żonatymi mężczyznami nie jest w moim stylu” – przyznała Haley.

Kobieta od razu opuściła jego mieszkanie. Nie chciała dłużej przebywać z kimś, kto tak ją oszukał. Nigdy nie umawiała się z żonatymi mężczyznami. Peter poprosił ją, aby była dyskretna. Internauci przekonali ją jednak do tego, by wyznała całą prawdę żonie oszusta.

„Przepraszam, to będzie trochę dziwne, ale przyszłam z panią porozmawiać. Mam na imię Haley i byłam tutaj wczoraj z mężczyzną o imieniu Peter” – mówiła do niej.

@inkedhaley I TOLD THE WIFE!!! #tindernightmare #tinder #tindertok #omg #wife #cheater #cheat #confronting #imsorry #sad #help #shaking #scary #fyp #foryou #gonnatell #notmyfault ♬ original sound – inkedhaley

Rozmówczyni nie była szczególnie zdziwiona tym, co zrobił jej mąż. Podziękowała Haley za szczerość.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl