in

Przeciął konar wierzby na pół. Jego oczom ukazał się zdumiewający widok – znak od Boga?

Mężczyzna pochodzący z brazylijskiego miasta Itaquiraí, w stanie Mato Grosso du Sul, na co dzień zajmuje się między innymi przycinaniem drewna. W żadnym razie nie spodziewał się jednak, że tego dnia pracy nie zapomni do końca życia.

Kiedy przepołowił konar, zobaczył coś, co zmusiło go do podzielenia się tym z innymi. Chwycił za telefon i zrobił zdjęcie, które zszokowało już cały Internet.

Przeciął konar i osłupiał

Odimar Souza jak zwykle ścinał gałęzie zagrażające uczestnikom ruchu drogowego. Dotychczas w jego pracy nie działo się nic szczególnie ekscytującego – na pewno nic tak ekscytującego, jak to niecodzienne odkrycie.

Kiedy mężczyzna przeciął na pół konar wierzby, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Postanowił zabrać go ze sobą do domu, zrobić zdjęcie i wrzucić do sieci. Okazało się, że internauci widzą to samo, co on.

Podczas ścinania tego drzewa, jego koledze zacięła się piła i mężczyzna przeczuwał już wtedy, że coś jest nie tak. Taka sytuacja jak do tej pory nigdy się nie zdarzyła. Jego przeczucia szybko znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.

„Drewniany Jezus”

Odimar Souza zobaczył na słojach Jezusa Chrystusa. Plama nie pozostawia wręcz żadnych wątpliwości – do złudzenia przypomina postać znaną z Biblii.

Media podały informację na temat tego, że „drewniany Jezus” nie był skomentowany przez żaden Kościół. O zdanie poproszono naukowców, którzy stwierdzili, że istnieje dużo powodów, przez które taki wzór mógł powstać.

Komórki rośliny mogły być uszkodzone albo to wina zastosowanego środka chemicznego do ochrony przed szkodnikami.

A wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Interia