in

Córka zastała swojego tatę siedzącego przed sypialnią. Powód jego zachowania, wzruszył ją do łez!

Miłość niewiele ma wspólnego z tym, ile razy wypowiadasz słowa „Kocham Cię”. Bycie szczęśliwym w swoim małżeństwie nie zależy tylko od znalezienia właściwej osoby ale także od bycia właściwą osobą. Kiedy bierzesz ślub, obiecujesz być przy swoim partnerze na dobre i na złe.

Amerykańska para Jon i Marci Newman w pełni wypełnia treść ślubnej przysięgi. Wystarczy spojrzeć na obraz poniżej i przeczytać ich historię aby zrozumieć, dlaczego stała się ona tak popularna w sieci.

Wszystko zaczęło się, gdy ich 17-letnia córka Mackenna, zrobiła zdjęcie swojemu tacie i opublikowała je na Twitterze z załączoną do niego historią.

Szokująca diagnoza

W październiku mama Mackenny otrzymała bardzo przykrą wiadomość – zdiagnozowano u niej raka tarczycy. Zaczęła więc radioterapię, co oznaczało, że musiała przebywać sama w swoim pokoju. Ale mimo to nie była tam sama, ponieważ mąż Jon nie opuszczał jej nawet na krok. Znalazł on sposób na wsparcie żony, nie narażając siebie samego na promieniowanie.

„Moja mama musiała przebywać w swoim pokoju w izolacji ze względu na promieniowanie, mój tata umieścił więc sobie biurko z krzesełkiem przed drzwiami, aby dotrzymać jej towarzystwa. Ten widok doprowadził mnie do łez.” – Mackenna napisała na Twitterze.

Tak wygląda prawdziwa miłość

Mackenna mówi, że siedział on tam niemal 24 na dobę. Jego żona Marci twierdzi, że to typowe dla jej kochającego męża Jona:

„Jon był przy mnie na każdej wizycie u lekarza, każdym badaniu krwi, każdej operacji. I jak widać, jeśli nawet nie może być przy mnie, jest tak blisko, jak tylko może.”

Historia ta to wzruszający przykład tego, czym jest miłość i małżeństwo.

Taki partner jak Jon, to prawdziwy skarb! Mamy nadzieję, że leczenie Marci przebiegnie pomyślnie. Podziel się tym artykułem ze znajomymi na Facebooku, dzięki czemu więcej osób będzie miało szansę poznać tę niesamowitą historię o prawdziwej miłości i oddaniu!