in

Matka z córką podjęły 100-dniowe wyzwanie utraty wagi. Efekt przerósł ich oczekiwania!

Spójrzmy prawdzie w oczy, trudno jest jeść zdrowo i ćwiczyć konsekwentnie. Walczyć z ciągłą pokusą zjedzenia czegoś słodkiego i biernego wypoczynku na kanapie.

Na szczęście istnieje społeczność internetowa, która wspiera się wzajemnie w podjętym wyzwaniu.

Pewien duet matki i córki podjął próbę utraty tylu kilogramów ile to tylko możliwe w ciągu 100 dni.

Gdy zobaczysz ich wyniki, od razu będziesz chciał uderzyć na siłownię!

Poznaj Cheryl Shaw i jej 17-letnią córkę Tessę. Obie kobiety miały zdecydowaną nadwagę, przy czym Cheryl ważyła 116 kg, a jej córka 82 kg.

W obawie przed utratą motywacji podjęły odważną decyzję o wykorzystaniu mediów społecznościowych w celu uzyskania wsparcia z zewnątrz.

„Poszukuję jakiejkolwiek motywacji. Muszę schudnąć…. Odzyskać moje życie. Czuję się grubo … Moje życie stało się tak ograniczone …”

Cheryl miała także powody dotyczące zdrowia.

„Moje dzieci martwią się o mnie, bo zrobiłam się taka ciężka. Jestem samotną mamą i one polegają na mnie – jestem wszystkim, co mają.”

Cheryl i Tessa wykorzystały program popularny na kanale YouTube pod tytułem Give it 100 by pomógł im schudnąć. Give it 100 ma prostą zasadę: Ćwicz cokolwiek przez 100 dni. Nagrywaj filmy każdego dnia.
 
Brzmi prosto, prawda?
 
Tak więc, mając odpowiednie wsparcie, obie rozpoczęły swój 100-dniowy plan. Matka i córka zobowiązały się jeść zdrowo i ćwiczyć każdego dnia.
 

 
Nie uwierzysz ile te kobiety zyskały wsparcia i zyskały siły, by się nie poddać. W połowie studniowego wyzwania Tessa wyznała widzom: „Moja mama pracowała 12 godzin na oddziale ratunkowym, a gdy wróciła poszłyśmy biegać.”
 
Wow! Ta kobieta naprawdę nie szukała wymówek!
 
Niemniej jednak Cheryl przyznała, że miała chwile słabości. „Mój jeden dzień odpuszczenia zamienił się w dwa. Muszę wziąć się w garść i wrócić na właściwe tory”.
 

 
Ostatecznie obie wykonały fenomenalną robotę, realizując wyzwanie Give it 100. Cheryl straciła 19 kilogramów, a Tessa 14. Spójrz na nie przed i po!
 

 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak ten imponujący duet zrzucał kilogramy.
 

 
Jesteś pod wrażeniem? Czy Twoim zdaniem taki plan to byłaby dobra motywacja dla Ciebie?