in

Pij ten napój i zrzuć 9 kilogramów w zaledwie 3 tygodnie. Dodatkowo oczyścisz jelita z toksyn!

Dziś już każdy chyba wie, że nadmiar jedzenia, w dodatku przetworzonego gwarantuje otłuszczenie narządów, spowolniony metabolizm, zaleganie treści w przewodzie pokarmowym i szereg następstw tego stanu rzeczy.

Zdrowo się odżywiać jest dziś większym wyzwaniem niż kiedykolwiek. Właściwie cokolwiek jedząc, nie mamy pewności czy bardziej nam to służy czy szkodzi. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na komfort jedzenia własnej żywności lub kupowania wyłącznie pewnej żywności ekologicznej.

Musimy zatem z większą uwagą wspierać nasz układ pokarmowy, by radził sobie z trawieniem i absorbcją tego co w żywności dobre i szybszym pozbywaniem się związków szkodliwych.

Poniżej zaproponowana receptura ma zbawienny wpływ na jelita. Bogata w błonnik i składniki odżywcze, poprawi metabolizm, usprawni pracę jelit i pozbędzie się nadmiaru kilogramów.
 
Potrzebujesz:

1 jabłko
1 szklankę wody
1 łyżkę siemienia lnianego
1 łyżkę miodu
1 łyżkę nasion Chia

Wykonanie:
 
Jabłko umyj, pokrój i umieść w blenderze z miodem i wodą. Zmiksuj. Dodaj siemię i nasiona Chia, zamieszaj.
 
Tak przygotowaną miksturę wypijaj każdego dnia przez trzy tygodnie. Efekty są niesamowite. Poczujesz się lekko, uregulujesz wypróżnianie, zmniejszysz apetyt, zwiększysz przyswajalność składników odżywczych. Same plusy, żadnych minusów (oczywiście poza uczuleniem na któryś ze składników). Pij i licz znikające kilogramy.