in ,

Położył się na słońcu bez ochrony przeciwsłonecznej. To, co stało mu się z czołem, jest przerażające

Ten 21-latek stał się szczególnie popularny w sieci po incydencie z poparzeniem słonecznym.

Mężczyzna ogolił głowę i poszedł na plażę, by się opalać. Potem przydarzyło mu się coś dziwnego.
„Ogoliłem głowę i położyłem się na słońcu. Nie powtarzajcie moich błędów!”

Po tym zdarzeniu Clade opublikował cztery zdjęcia na swoim blogu. Zdjęcia wyraźnie pokazują, jak dziwnie spuchnięta była głowa młodego człowieka. Jego czoło powiększyło się i stało czerwone.

Na ostatnich zdjęciach facet wbija palec w czoło, a w miejscu ucisku pojawia się głębokie wgniecenie – przerażający widok!

Internauci uznali te zdjęcia za zabawne. Młody mężczyzna ma 21 lat i twierdzi, że wszystko to stało się właśnie z powodu oparzenia słonecznego. Po 3-4 dniach obrzęk ustąpił, a twarz faceta wróciła do normy. Cade napisał również, że z powodu bólu nie mógł dotykać głowy przez cały dzień.

A teraz zastanówmy się, co spowodowało to dziwne zjawisko? – Oczywiście fakt, że Clade ogolił włosy.
 

Często nie zdajemy sobie sprawy, jaką ochronę zapewniają nam nasze włosy. Chronią przed zimnem jak żywy kapelusz, a w upale pomagają poradzić sobie z przegrzaniem.
 
Bez włosów na głowie, jeszcze bez kremu do opalania, młody człowiek został poważnie poparzony i dlatego pojawił się ten dziwny obrzęk. Clade nie żałuje tego, co się stało, mimo że internauci wyśmiewają go. Najwyraźniej nie obraża go nawet nowy pseudonim „Wgnieciona głowa”. Facet mówi, że rzadko jest to możliwe, aby zrobić takie coś z czołem, a to jest naprawdę zabawne.

Źródło fot. @CadeHuckabay