in

Kobieta schudła 70 kg i znalazła szalone zastosowanie obwisłej skóry, które rozbawiło Internet!

Wiele osób jest niezadowolonych ze swojego wyglądu. Najczęściej dotyczy to sylwetki, ale mało kto jest na tyle wytrwały i zmotywowany, aby zmienić ją na lepsze.

Cały Internet jest pełen historii kobiet lub mężczyzn, którzy wygrali walkę z nadwagą. Nasza obecna historia jest jednak wyjątkowa, choć bardzo krótka. Ta kobieta zrzuciła aż siedemdziesiąt kilogramów, ale wraz z wagą dwie rzeczy na pewno jej nie odeszły: humor i autoironia. Oto typowe zdjęcie przed i po, które przedstawia jaką walkę pokonała ta kobieta.

Trzeba przyznać, że jest to godne szacunku: zrzucenie 70 kilogramów to nie lada wyczyn. Nie jest to jednak najważniejsze, ponieważ istnieje wiele podobnych historii. Bardziej interesujące jest to, co kobieta zrobiła z „nadmiarem skóry”. Postanowiła zrobić z niej pizzę!

Zdjęcie przedstawia kobietę ugniatającą nadmiar skóry na brzuchu wałkiem do ciasta. Oto sekret pysznego ciasta! Oczywiście zdjęcie to żart, ale byli tacy, którzy w to uwierzyli i oczywiście byli przerażeni. Jej niezwykła przemiana to jedna sprawa, ale przemian z tak oryginalnym poczuciem humoru jest naprawdę mało.

To jest Internet i zawsze powinno być w nim miejsce na żart. Nawet jeśli jest to żart o pizzy z własnej nadwagi. Humor jest specyficzny, każdy ma swój własny!