in

42-latka uważa, że ​​jej piersi są za małe. Nie zamierza przestać ich powiększać, mimo iż utrudniają jej życie

42-letnia mieszkanka amerykańskiego stanu Michigan, Foxy Menageri, po rozwodzie z mężem postanowiła rozpocząć nowe życie.

Zaczęła więc od nowego wyglądu i tak bardzo porwała ją chirurgia plastyczna, że przestała zwracać uwagę na proporcję swojego ciała.

Teraz Foxy ma ogromne piersi, które uważa za swoją „atrakcję”, choć czasami ta atrakcja sprawia jej wiele niedogodności, kobieta czasem nawet spada przez nią ze schodów. Co gorsza, implanty, których objętość wynosi 6640 centymetrów sześciennych, przestały satysfakcjonować Foxy i znów planuje je zwiększyć do 7 tysięcy centymetrów sześciennych.

Kobieta ma obsesję na punkcie Jessiki Rabbit z kreskówki o Roger Rabbit i chce być taka jak ona.
„Mam obsesję na punkcie operacji plastycznych, a wszystko dlatego, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Moim marzeniem jest postać z klepsydry i dołożę wszelkich starań, aby to osiągnąć. ” – powiedział Foxy.

Kobieta przyznaje, że jej wspaniałe piersi uniemożliwiają jej radzenie sobie ze zwykłymi obowiązkami domowymi. Gotuje tylko na dwóch tylnych płytach grzewczych, ponieważ przednich po prostu nie widzi. Trudno jej ubrać buty, schylać się i schodzić po schodach. Foxy jest zmuszona do ciągłego trzymania się poręczy.

Trudno w to uwierzyć, ale w dzieciństwie Foxy była uważana za zbyt skromną i nieśmiałą dziewczynę. A kiedy dorastała, próbowała się w branży modelek. Po ślubie porzuciła karierę modelki i poświęciła się rodzinie. Po rozwodzie z mężem Foxy postanowiła przywołać młodość i ponownie stała się modelką.
„Z każdą operacją plastyczną nabieram większej pewności siebie, ale do tego potrzebowałem sporo czasu”, przyznał Foxy.

Przyjaciele Foxy w pełni ją wspierają i wierzą, że ma wszelkie prawo wyglądać tak, jak chce. Z kolei krewni kobiety mają zupełnie inne zdanie na ten temat, jednak Foxy w ogóle się tym nie przejmuje. Już niedługo kobieta ponownie położy się pod nożem chirurga plastycznego, aby powiększyć pośladki i ułożyć je „w linii” z biustem.

Fotografie: twitter