in

Obraził się na swoją panią, gdy wyszła z domu bez niego. Kiedy wróciła przekazał jej to w genialny sposób.

Gdybyśmy tylko mogli, z pewnością zabieralibyśmy swoje psy w każde miejsce i nie zostawiali ich samych w pustym domu. Niestety nie wszędzie możemy z nimi iść, więc pozostawienie pupila w domu często staje się przymusem. Co na to psy?

Ten czworonóg o imieniu Samson wyraził swój sprzeciw. Nie podobało mu się, że jego pani wyszła i postanowił, że nie będzie tłumić swoich uczuć.

Kiedy właścicielka psa wróciła do domu, zastała go w dziwnej sytuacji. Stał, nie ruszając się i nie zamierzał zareagować na to, że pani przyszła. Chciał ją zignorować i tym samym pokazać, że nie podoba mu się fakt, iż opuszcza dom bez niego.

,,Samson wprost nie cierpi, gdy go zostawiam. Nie wie, że nie mogę zabierać go wszędzie.” – mówi kobieta.

,,Kiedy na niego spojrzałam, zobaczyłam w jego oczach rozczarowanie. Tak jakby chciał powiedzieć, że nie podoba mu się, gdy wychodzę bez niego. Przekazał to w sposób całkowicie zrozumiały, choć nie słowami. Całe szczęście obraził się na krótko – jest niezwykle kochany!”
 

 
Koniecznie zobaczcie, jak Samson obraził się na swoją właścicielkę. Czyż nie jest uroczy? Czy wasze psy także się na was obrażają? Jak to okazują? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzu!