in ,

To, jakie zwierzę zobaczysz jako pierwsze, wiele o tobie mówi – przekonaj się sam!

Co jakiś czas w sieci pojawiają się testy, które mogą okazać się świetną zabawą. Przy okazji możemy dowiedzieć się z nich czegoś o sobie. Jesteś perfekcjonistą czy zwracasz uwagę na szczegóły? Ten obrazek pokaże, jaka jest prawda!

Różnego rodzaju testy psychologiczne pozwalają nam zrozumieć, jakimi osobami jesteśmy. W tym wypadku możemy dowiedzieć się o sobie naprawdę ciekawej rzeczy!

Widzisz kota czy mysz?

Popatrz na obrazek poniżej. Liczy się to, co zobaczysz jako pierwsze – kota czy mysz?

Ci, którzy najpierw zobaczyli kota, bez wątpienia nie są perfekcjonistami. Drobiazgi to coś, co można pominąć. Ważny jest ogół, efekt końcowy. Takie osoby zazwyczaj mają pozytywne nastawienie do życia i lubią nowe wyzwania. Są marzycielami o bujnej wyobraźni, którzy mają szansę na wielkie sukcesy w życiu. Kiedy pojawi się jakieś niepowodzenie, to tylko motywacja do tego, by spróbować jeszcze raz.

Osoby, które w pierwszej chwili dostrzegły mysz, są perfekcjonistami. Uważają, że diabeł tkwi w szczegółach. Każda porażka może sprawić, że przestaną wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Wolą mieć wszystko uporządkowane, a zadania – wykonywać na podstawie listy. Rzadko kiedy działają spontanicznie. Liczy się dobry plan i bezpieczeństwo. Dla takich osób zdecydowanie ryzyko nie wchodzi w grę.

Sprawdza się? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: lelum.pl