FOT. FACEBOOK/Tina Muir
in

Pies zobaczył obraz z podobizną swojego zmarłego braciszka. Jego reakcja rozdziera serce.

Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Każdy, kto ma go w swoim domu, może potwierdzić, że jego inteligencja emocjonalna potrafi momentami zaskakiwać. Nasi pupile nie tylko cieszą się z nami, ale także potrafią opłakiwać bliskich.

Do sieci trafiło nagranie, które jest na to niezbitym dowodem. To, co zrobił ten pies, wywołuje łzy w oczach. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy…

Psia tęsknota

Pies bardzo tęsknił za swoim zmarłym braciszkiem. Właścicielka postanowiła uczcić jego pamięć i wtedy stało się coś, co w momencie podbiło sieć.

Libby Davey z Bristolu miała dwa psy – Smiffa i Franka, którzy byli braćmi. Gdy Smiff odszedł, rodzina pogrążyła się w smutku. Zlecono namalowanie obrazu z jego podobizną miejscowej artystce Tinie.

Gdy na ścianie pojawił się obraz przedstawiający Smiffa, Frank zareagował w niewiarygodny sposób. Do sieci trafiło nagranie, które łamie serce.

„Jakie to wspaniałe i smutne zarazem” – pisze Tina Muir.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Frank nie zapomniał o Smiffie i bardzo za nim tęskni. Wystarczy spojrzeć na poniższe wideo.

Miłość zwierząt nie zna granic, podobnie jak ich tęsknota za tymi, których już nie ma…