in

Bezpański pies wtargnął na scenę. Chciał pomóc „rannemu” aktorowi

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. To wierne stworzenie, które wie, jak wywołać uśmiech na naszej twarzy i umilić nasz dzień swoją obecnością.

Psy niejednokrotnie potrafią wyczuć, kiedy coś jest nie tak i wtedy chcą pomóc. Ta historia jest na to doskonałym przykładem. Zwierzę było w stanie rzucić się na ratunek nawet w chili, gdy… nikomu tak naprawdę nie działa się krzywda.

Chciał pomóc aktorowi, który udawał rannego

W teatrze plenerowym w Turcji miała miejsce sytuacja, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Jeden z aktorów grał rannego. Musiał być bardzo wiarygodny, ponieważ z pomocą przyszedł pies. Zwierzę w momencie stało się prawdziwą gwiazdą.

Aktor Numan Ertuğrul Uzunsoy leżał na ziemi nieruchomo. Wtedy stało się coś niezwykłego.

„Postać, którą grałem, była ranna i bardzo cierpiała” – tłumaczył aktor dla The Dodo.

„Bohater spadł z konia i ciężko oddychał” – dodał.

Do akcji wkroczył bezpański pies, który nie mógł pozwolić na to, aby człowiek cierpiał. Zwierzę było przekonane, że Numan naprawdę jest ranny.

„Byłem tym bardzo wzruszony. Był niczym anioł, który chciał mi pomóc. To był dla mnie bardzo emocjonalny moment. Nie spodziewałem się tego.” – opowiadał aktor.

Publiczność nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Podobnie mieli aktorzy i członkowie ekipy. Mężczyźni zabrali zwierzę ze sceny, a występ był kontynuowany.

Mieszkańcy Turcji są życzliwi wobec bezpańskich zwierząt. Numan uznał, że musi odnaleźć psa, który chciał mu pomóc i zapewnić czworonożnemu przyjacielowi opiekę.

„Następnego dnia poszedłem w to samo miejsce, szukając go. Ludzie mówili mi, że zwykle się tam kręci. Dzisiaj poszedłem ponownie” – powiedział Numan dla The Dodo.

„Będę go szukał, dopóki go nie znajdę. Zawsze kochałem zwierzęta”

Obejrzyj to niesamowite nagranie poniżej!

Miejmy nadzieję, że Numanowi uda się odnaleźć tego bohaterskiego psa…