in

Nożownik w jednej z warszawskich galerii. Przerażające nagranie trafiło do sieci

W dniu wczorajszym, tj. 17 lipca 2021 roku, miała miejsce przerażająca sytuacja w jednej z najbardziej znanych warszawskich galerii handlowych. Do sieci wypłynęły właśnie nagrania, na których możemy zobaczyć, co się stało. Jedno z nich udostępnili dziennikarze Faktu. Sprawca cały czas jest na wolności. Ma to pomóc w jego schwytaniu.

Mężczyzna zaatakował klientów, po czym uciekł. Do tej pory przebywa na wolności. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Nożownik w galerii Arkadia

W centrum handlowym Arkadia w Warszawie jeden mężczyzna nagle wyjął nóż i zaczął nim godzić w dwóch innych stojących tuż obok niego. Świadkami całego zajścia byli przerażeni klienci galerii. Nikt nie wiedział, co wydarzy się lada moment.

Ranni całe szczęście przeżyli atak. Przetransportowano ich do szpitala. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Policja nie zdołała go złapać, mimo iż pojawiła się dosłownie w trzy minuty od zgłoszenia. Jak informuje Gazeta Wyborcza, nie udało się go namierzyć.

Co ciekawe, dziennikarzom Gazety Wyborczej udało się dotrzeć do nieoficjalnych doniesień mówiących o tym, że napastnik kręcił się po galerii już od godziny 17:00 (do ataku doszło koło 19:00). Ochroniarze mieli sobie nawzajem przekazać informację o pojawieniu się potencjalnego zagrożenia. Nie jest jednak pewne, czy to podejrzany był napastnikiem.

Policjantom udało się ustalić, że poszkodowani są obcokrajowcami, jednak nie znamy póki co szczegółów.

W sieci szybko pojawiły się nagrania z całego zajścia. Pierwsze z nich możemy znaleźć na koncie Daniela Kawki na YouTube, a drugie zaś zostało opublikowane przez Fakt. Koniecznie obejrzyjcie je poniżej!

Źródło: YouTube, Fakt, Gazeta Wyborcza