fot. tiktok/lilcecesworld
in

Kupiła nowe auto i po 30 minutach jazdy ktoś ją zaczepił. „Jakieś części odlatują z Pani auta”

Cecelia Fales, znana w serwisie TikTok jako @lilcecesworld, zaskoczyła swoich fanów relacją o nowo nabytej Toyocie RAV4, która zaczęła „gubić” części zaledwie godzinę po zakupie. Jej historia pełna nieoczekiwanych zwrotów, zyskała już 25 000 polubień w mediach społecznościowych.

Nowy samochód może zaskoczyć

Kobieta nagrała relację prosto z samochodu, gdzie opowiada, że kupiła swoją Toyotę RAV4 niecałą godzinę wcześniej i „części już z niej odlatują”.

Cecelia wyjaśnia dalej, że po tym, jak odjechała z salonu przejeżdżając parę kilometrów, stała na czerwonym świetle, a czekająca za nią kobieta wysiadła z samochodu i podbiegła do niej, aby ją ostrzec: „jakaś część właśnie odleciała z Pani auta… Myślę, że właśnie zgubiła Pani kołpak.”

Można sobie tylko wyobrazić co czuła Cecelia, kiedy wyjechała nowym samochodem z salonu i po przejechaniu paru kilometrów doświadczyła czegoś takiego. Ciężko było jej przetrawić tą informację, myślała, że ktoś robi sobie z niej żarty.

Kobieta krążyła wokół nowego samochodu Tiktokerki, sprawdzając go pod kątem innych uszkodzeń lub brakujących części. A wtedy ktoś z innego auta, które stało obok Toyoty, opuścił okno i powiedział, że również widział coś przelatującego w powietrzu, ale był przekonany, że Fales po prostu przejechała ten przedmiot i że to nie musiała być wcale część jej samochodu.

„Mam taką nadzieję, bo kupiłam ten samochód niecałe 30 minut temu” – odpowiedziała mężczyźnie zaniepokojona Cecelia.

Kobieta miała tego dość, wystraszona wysiadła z samochodu, aby osobiście to sprawdzić i poczuła ulgę. Stwierdziła, że ​​w rzeczywistości brakuje jej kołpaka.
 
„Teraz nie jest już tak ładnie. Ale kołpak piasty to nic wielkiego” – mówi.
 

@lilcecesworld This is literally the definition of my life right here 💀 #newcar #car #carshopping ♬ original sound – Cecelia Fales

Internauci uspokajają Tiktokerkę

Kilku komentujących powiedziało, że mieli również problemy z kołpakami, ale mogli wrócić do dealera, aby uzyskać zamienniki. Dodali również, że pomimo problemu z kołpakiem, ich RAV4 był niezawodny.
„Nie panikować!! to normalne, że kołpaki Toyoty odpadają co jakiś czas” – napisał komentator.
„To znaczy, że źle to zamontowali. Poza tym, mamy rav4, kupiliśmy go nowego rok temu i jest naprawdę dobry i oszczędza dużo paliwa” – pocieszał jeszcze ktoś inny.