in

84-latka wpadła w depresję po stracie ukochanego psa. Wtedy otrzymała prezent, który zmienił wszystko!

Nowe zwierzak może przynieść łzy radości każdej osobie, wiek nie ma znaczenia. Ciepły, futrzany pies jest źródłem miłości, szczególnie dla kogoś, kto przeszedł trudny okres w życiu, taki jak utrata kogoś, uraz lub smutek.

Towarzystwo małego psa lub kotka może być świetnym wsparciem emocjonalnym i działać jak terapia.

84-latka Shirley Lann, straciła psa z którym żyła ponad 14 lat, dostała go od swojego męża. Jej wnuk, Matthew McVey, mówi, że była bardzo przywiązana do psa, ponieważ był czymś, co pozostało po jej męża… kobieta totalnie się załamała, nie była już tą samą osobą od czasu śmierci psa.

Rodzina zdała sobie sprawę, że musi coś z tym zrobić, więc postanowili ją zaskoczyć, a ona nic o tym nie wiedziała, więc sfilmowali wszystko kamerą. Jej córka skontaktowała się z schroniskiem dla psów i wybrała szczeniaka dla swojej mamy. Uświadomili sobie, że przyjdą niezapowiedziane i zaskoczyli ją. Shirley początkowo nie zwracała uwagi, ale potem podniosła wzrok, a kiedy zrozumiała, o co chodzi, była w totalnym szoku.

Babcia była całkowicie zdumiona, zdjęła okulary i zaczęła płakać, była przytłoczona emocjami i nie mogła znaleźć właściwych słów. To naprawdę wyjątkowy moment, który możesz obejrzeć na poniższym filmie.