in

Zamiast oddać rodziców do domu opieki, zamienił piwnicę w ich nowy dom. Reakcja staruszków wyciska łzy z oczu!

George i Bonnie Miller mieli szczęśliwe i piękne małżeństwo. Żyli niezależnie od swojego dorosłego syna, ale oboje przekroczyli już 87 lat, mają problemy ze zdrowiem, które uniemożliwiają samodzielne życie.

Ich niezależne funkcjonowanie nie było możliwe ze względu na utratę pamięci George’a i problemy zdrowotne Bonnie. To był wystarczający powód, dla którego ich syn Schon zaczął myśleć o przyszłości swoich rodziców. Nie mógł zostawić swoich rodziców na własną rękę. On i jego rodzice byli ze sobą bardzo blisko, ich miłość jest bezwarunkowa. Dlatego ostatnią rzeczą, jaką mógł zrobić, jest wysłanie ich do domu opieki.

Sytuacja pogorszyła się, gdy Bonnie złamała ramię. W tym czasie Schon i jego żona Jeannie zaczęli szukać opcji dla swoich rodziców.
Ponieważ wysłanie ich do domu opieki nie wchodziło w grę, zaczęli myśleć nad tym, aby kupić małe domek, który przylegałby do ich domu. Rodzina byłaby wtedy blisko siebie i mieszkała komfortowo. Jednak Schon nie mógł znaleźć takiej oferty.
 
Dlatego on i jego żona postanowili zrobić najlepszą rzecz w historii!
Schon i Jeannie zaczęli sprzątać piwnicę. Usunęli wszystkie przechowywane rzeczy i zrobili dziurę w ścianie. Para zamieniła piwnicę w pełni funkcjonalny apartament jednopokojowy dla rodziców.
 
Reakcje ich rodziców na nowy dom zostały uchwycone na kamerze. Zobacz ich zaskoczone i wzruszone twarze!