in ,

Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Na świat przyszedł niezwykły noworodek.

Pewna Amerykanka postanowiła podzielić się na TikToku czymś naprawdę niebywałym. Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Aż ciężko w to uwierzyć!

Dziecko kobiety urodziło się o wiele większe niż przeciętny noworodek. W sieci pojawiło się nagranie, które w momencie stało się prawdziwym hitem. To po prostu trzeba zobaczyć!

Niesamowity noworodek

Poród pewnej kobiety należał do naprawdę niespotykanych. Lekarze byli w szoku. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Amerykanka urodziła dziecko ważące aż 6,6 kg i mające 60 cm długości. Noworodek od razu po przyjściu na świat trafił na OIOM i spędził tam 11 dni. W szpitalu brakowało nawet ubrań, które miałyby odpowiedni rozmiar.

Tą historią natychmiast zachwycili się internauci.

@shans1588

#stitch with @tawnee117 #greenscreen Meet my 14lb .06 oz baby boy!

♬ original sound – Shans1588

Nagranie, które pojawiło się na TikToku zostało obejrzane już ponad 30 milionów razy. Autorka, widząc taki odzew, uznała, że opublikuje kolejny filmik.

Wyszło na jaw, że niesamowity noworodek dzisiaj jest już 5-letnim chłopcem i waży 14 kg. Synek cieszy się zdrowiem i bywa uparty. Lubi baseball, futbol amerykański oraz monster trucki.

Wielu użytkowników TikToka zaczęło żartować, że chłopiec urodził się już jako dorosły mężczyzna.

@shans1588

Our 14 1b .6oz baby boy. J is a healthy, stubborn and STRONG 5 year old who loves baseball, football and Monster Trucks. #fyp #bigbaby

♬ Proud of You – Five Times August

Podzielcie się tym nagraniem z innymi!

Źródło: o2.pl