in

Chłopiec zobaczył noworodka pod choinką. Po chwili odkrył całą prawdę i zalał się łzami

Wszyscy znamy odwieczne zjawisko rywalizacji między rodzeństwem. Każdy walczy o uwagę rodziców i o wszystko inne.

Starsze dzieci zazwyczaj nie chcą mieć nic wspólnego z młodszym rodzeństwem. Oczywiście, gdy dorastają, rodzeństwo zawiera rozejm i zaczyna się dogadywać.

Chociaż dotyczy to większości dzieci, nie jest tak w przypadku 10-letniego Owynna. Prosił rodziców o rodzeństwo – a nawet dodał je do swojej świątecznej listy życzeń do Świętego Mikołaja. Owynn musiał być w tym roku bardzo dobrym chłopcem, ponieważ spełniło się jego marzenie!

Rodzice Owynna, Stacey i Adam Lindsay, zawsze chcieli mieć co najmniej dwójkę dzieci. Stacey, która dorastała w dużej rodzinie z 14 rodzeństwa, uważała, że ważne jest, aby jej syn także dorastał z rodzeństwem. W swojej historii wyjaśniła, jak bezskutecznie próbowali mieć kolejne dziecko przez siedem długich lat.

Po pięciu rozdzierających serce poronieniach i niepowodzeniu in vitro para rozważyła zostanie rodzicami zastępczymi. Ale kiedy zrozumieli, że takie rodzicielstwo jest tymczasowe i nie będą potrafili rozstać się z dzieckiem, które wzięli na chwilową opiekę ostatecznie zdecydowali, że nie jest to rozwiązanie dla nich. To była smutna wiadomość dla Owynna, który z niecierpliwością czekał na powitanie małego braciszka lub siostry w ich domu.


 
Potem nadszedł dzień, w którym Stacey i Adam zostali przedstawieni młodej kobiecie o imieniu Kendra, która chciała oddać swoje dziecko do adopcji. Los chciał, że Kendra wybrała małżeństwo, aby adoptowało jej córeczkę od razu po porodzie. Byli szczęśliwi, ale mając świadomość, że według prawa Kedra do końca może zmienić zdanie, trzymali to w tajemnicy przed Owynnem, żeby oszczędzić mu niepotrzebnych rozczarowań.

Minęły miesiące i 6 grudnia Kendra urodziła zdrową, piękną dziewczynkę o imieniu Naylee. 8 grudnia, Kendra dała parze pozwolenie zabrania Naylee do domu.
 

To był ekscytujący moment, gdy dumni nowi rodzice przygotowali się, by zaskoczyć Owynna jego nowo narodzoną siostrą. Owinęli ją w ciepłe koce, umieścili pod choinką jak cenny podarunek, którym była, i czekali, aż Owynn wróci do domu, by dowiedzieć się, że jego życzenie się spełniło.

Kiedy w końcu odkrył swój prezent pod choinką jego reakcja była bezcenna!

Chwyć chusteczkę, ponieważ ta niespodzianka po prostu rozdziera serce.