in

Rodzina ucałowała noworodka. Niedługo po ich wizycie dziecko zmarło – lekarz podaje szokujący powód

Kiedy znajduje się przy nas noworodek, wręcz nie można się oprzeć temu, by go pocałować czy przytulić. Jest on tak uroczy, że po prostu chcemy stale okazywać mu czułość. Chyba każdy rodzic mógłby to potwierdzić.

Ale pewna osoba, której pękło serce, ostrzega rodziców, by powstrzymali innych całujących swoje dzieci. Wszystko za sprawą straszliwej tragedii, która dotknęła jej rodzinę.

Nicole Sifrit urodziła swoją córeczkę, Marianę i nie mogła się doczekać, aż zacznie jej pokazywać świat. Wkrótce poślubiła ojca dziewczynki, Shane Sifrit. Ale zaledwie kilka godzin po ślubie Nicole i Shane’a, szczęśliwym rodzicom powiedziano, że 7-dniowa Mariana przestała jeść i prawdopodobnie już się nie obudzi.

Wybiegli z uroczystości i pędzili do Blank Children’s Hospital w Des Moines, w Iowa.

Okazało się, że Mariana ma wirusa zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych HSV1, chorobę zagrażającą życiu.

Lekarze podejrzewają, że złapała wirusa po tym, jak dotknęła ją lub pocałowała ukochana osoba.
 
„Trzymajcie swoje dzieci odizolowane. Nie pozwólcie, aby każdy odwiedzający dotykał maleństwo.” – powiedziała Nicole.
 
„Jeśli już mają je dotykać, upewnij się, że umyli ręce. Pilnuj, aby dziecko nie było noszone na rękach bez twojej zgody.”
 
„Zawsze wiedziałem, że takie rzeczy się zdarzają i jest mi wstyd, bo nigdy nie myślałem, że mi się to przydarzy.”, powiedział tata Shane, według Epoch Times. „Nie byłem w ogóle przygotowany”.
 

Dziecko zostało przewiezione samolotem do szpitala University of Iowa i lekarze robili wszystko, aby podtrzymać jego życie. Pomimo wysiłków lekarzy, stan Mariany nadal się pogarszał i wkrótce potem oświadczyli oni, że dziewczynka zmarła.
 
Nicole napisała na jednym z portali społecznościowych: „Nasza księżniczka Mariana Reese Sifrit zdobyła swoje anielskie skrzydła o 8:41 rano tego ranka w ramionach jej taty i mamusi tuż obok niej. Ona już nie cierpi i jest z Panem ”. Spokój jej duszyczce… Podziel się tym ważnym ostrzeżeniem ze wszystkimi znajomymi i rodziną.
 
A Go Fund Me został utworzony, aby pomóc parze pokryć wydatki związane z tragedią.