in

Kiedy dziewczynkę przykrywa wielka fala, ten pies wykonuje akcję ratunkową wszech czasów!

Dla nowofundlanda ten dzień na plaży szybko zamienił się w misję ratunkową, gdy jego ukochana pani została pokryta falami morza.

W jednej chwili radośnie bawili się w wodzie, a zaraz pies zachował się jak najodważniejsi ratownicy. Na szczęście mama miała w pobliżu swój telefon i była w stanie uchwycić tę uroczą „misję” w kamerze. Teraz ludzie na całym świecie nazywają tego pieska ,,bohaterem szybkiego myślenia”.

Według PetMD, nowofundland to wspaniałe zwierzę dla rodziny. Strona podaje, że jako psy rodzinne, ta rasa jest jedną z najlepszych opcji. Nowufndland jest niezwykle cierpliwy, zaciekły i lojalny i poradzi sobie nawet z najbardziej energicznymi dziećmi. Ta rasa otrzymała świetną rekomendację od kilku najlepszych stron dla zwierząt domowych jako jedna z najlepiej dopasowanych ras dla dzieci lub tych, którzy chcą mieć dzieci w przyszłości. Ważne jest, aby pamiętać, że z jednej strony są to kochające zwierzaki, a z drugiej – te gigantyczne lalki są trochę nieporządne. Ślinią się i uwielbiają się przytulać – więc jeśli myślisz, że nie potrafiłbyś sobie z tym poradzić, ten pies może nie być właściwym wyborem dla twojej rodziny!


 
Całe szczęście, ten ogromny szczeniak był w pobliżu, gdy duża, zła fala powaliła dziewczynkę z nóg. Wszyscy zaczęli się śmiać, ale misja szczeniaka była jasna: miał ją natychmiast uratować! W jednej chwili pies złapał za jej koszulę i delikatnie pociągnął ją w bezpieczne miejsce. Opiekuńczy szczeniak nawet się zatrzymywał co kilka stóp, aby upewnić się, że dziewczynka wciąż dobrze sobie radzi! Mama nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy ich dzielny nowofundland „uratował” córeczkę.
 
Obejrzyjcie ten uroczy moment na poniższym nagraniu! Kiedy ten piesek jest blisko, nikt nie musi martwić się o swoje bezpieczeństwo 🙂