in

Jackowski miał nową wizję dotyczącą wojny. Podał szczegóły, które bardzo niepokoją.

Jackowski w ostatnim czasie ma coraz więcej niepokojących wizji dotyczących Polski. Jasnowidz nigdy wcześniej tak jawnie nie udzielał się w sprawach politycznych. Tym razem jednak nie zamierzał milczeć.

Czeka nas nowa wojna?

Niedawno Jackowski miał wizję dotyczącą III wojny światowej, która okaże się być o wiele groźniejsza niż inne konflikty zbrojne. Przeczucia dotyczące wojen nie opuszczają jasnowidza. Mężczyzna mówi o tym, co prawdopodobnie stanie się w Polsce w najbliższej przyszłości.

,,Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan.” – mówi jasnowidz na swoim kanale na youtube.

Jackowski obawia się stanu, który może być niebawem wprowadzony w naszym kraju, a który bezpośrednio może dotyczyć pandemii koronawirusa. Nie wyklucza jednak takiej możliwości, że przyczyna będzie całkiem odmienna. Padła konkretna data.

,,Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie. To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie?” – pyta Jackowski.

Jeśli jego wizje się sprawdzą, już niebawem będziemy musieli zmierzyć się z czymś, na co nikt nie jest przygotowany. Niedawno opowiadał o tym, że dojdzie do rozpadu rządu. W nowej wizji tylko podkreślił tę obawę. Czy Polska jest bardzo zależna od decyzji zagranicznych? Jasnowidz uważa, że jest taka możliwość, przez co możemy stracić swoją suwerenność.

,,Mogą być bardzo duże protesty w kraju, ponieważ ten rząd może mieć jakieś korzenie, czy jakieś decydowanie spoza naszego kraju. Co by było w ogóle jakimś nonsensem. Bo to tak, jakbyśmy zatracili suwerenność.”

Na przełomie czerwca i lipca zgodnie z wizją Jackowskiego ma dojść do konfliktu zbrojnego, który pojawi się znienacka. Według jasnowidza nie będą to spokojne wakacje. Możemy spodziewać się zmian w konstytucji, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jakich dokładnie? Tego póki co nie przeczuwa.

Mamy nadzieję, że wizja Jackowskiego ostatecznie jednak się nie sprawdzi.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!