fot. freepik.com
in

Pokojówka chciała pościelić łóżko w hotelu. To, co znalazła pod kołdrą, doprowadziło ją do łez

Pewna pokojówka nie mogła przestać płakać, kiedy uświadomiła sobie, co znalazła w jednym z pokojów hotelu. To był dzień w pracy – dzień jak każdy inny, kiedy ku zaskoczeniu kobiety znalazła ona coś specjalnie zostawionego dla niej pod łóżkiem!

 

Historia zaczyna się w chwili, kiedy pokojówka zostaje zatrudniona. Kobieta przyszła zapytać o pracę, a że akurat potrzebowali kogoś do pomocy, od razu ją dostała. W krótkim czasie okazało się, że szefowa nie mogła podjąć lepszej decyzji. Pokojówka była bardzo pracowita, zawsze punktualna i skrupulatnie wykonująca wszystkie powierzone jej zadania.

,,Dostała od nas szansę. Wiedzieliśmy, że miała problemy z pieniędzmi. Jej obecność jest dla nas czymś niezwykłym. Jest świetna!” – wyznała szefowa.

 

Josh i Kyle uznali, że kobieta zasłużyła sobie na premię. Zostawili dla niej pieniądze pod kołdrą jednego z hotelowych łóżek. Aby uwiecznić reakcję kobiety, w kącie została przygotowana kamera.

Szczęście kobiety wynikające z tego, że została doceniona przerodziło się we łzy.

,,W pełni na to zasłużyłaś!” – słychać w tle inną pracownicę.

To wspaniałe, kiedy jeden człowiek docenia drugiego. To daje motywację do dalszej pracy i uświadamia nas, jacy jesteśmy ważni w pracy, którą wykonujemy, niekoniecznie będąc na najwyższym stanowisku.