in

Ten kotek ma nową fryzurę. Gdy jego siostra wchodzi do pokoju i ją dostrzega? O mój Boże!

Kot o imieniu Japser, a także jego siostra Luna musieli zostać ostrzyżeni z powodu kłębków sierści, które jak tłumaczy właścicielka – zbierały się z powodu ich długich włosów.

Pamiętajcie, że tak naprawdę koty nie potrzebują fryzur i może okazać się to dla nich niebezpieczne, dlatego miejcie to na uwadze podczas oglądania tego filmiku.
Jasper był pierwszy w kolejce do weterynarza. Gdy właścicielka wróciła z nim do domu, nastąpiła dość nietypowa sytuacja. Luna, gdy tylko zobaczyła nową fryzurę swojego brata, postanowiła go „wyśmiać” sycząc na niego z nienawiści. Widocznie nie spodobała jej się nowa fryzura, a być może nie była w stanie rozpoznać swojego brata. Ale gdy Luna także dostała swoją nową fryzurę, koty już jakoś się dogadały. Jeśli obejrzysz film do końca, zobaczysz jak wrogie i wściekłe nastawienie zamienia się w coś znacznie bardziej słodkiego!

To dobry przykład na to, aby przestrzec każdego przed goleniem swojego kota, bo nie tylko możesz zaszkodzić jego zdrowiu ale także jego rówieśnikom!