in

Znalazła notatkę na obroży wyczerpanego psa, ale nie spodziewała się w niej czegoś takiego.

W poniższej historii spotykamy kobietę, która dostrzega dosyć starego wędrującego psa po jej podwórku, który wyglądał na totalnie wyczerpanego. Pies był miły i było po nim widać, że jest porządnie karmiony i zadbany.

Pies podążał za nią do jej domu, a gdy tam wszedł, natychmiast padł z wycieńczenia na podłodze, aby się zdrzemnąć. Pies obudził się, wstał i opuścił jej dom, by powrócić ponownie następnego dnia na kolejną sesję spania. Co tu jest grane – zadawała sobie pytanie zdezorientowana kobieta.

Pies ciągle przychodził do niej aby się zdrzemnąć, po czym natychmiastowo wracał swoją drogą. Trwało to przez kilka tygodni, aż kobieta załączyła notatkę do obroży psa, mając nadzieję, że jego właściciel ją odczyta i odpowie.

Chciała dowiedzieć się, dlaczego obcy pies wykorzystuje jej dom, aby złapać trochę drzemki! Gdy pies wrócił z nową notatką dołączoną do swojej obroży, kobieta w końcu odkryła szokującą prawdę.

„Starszy pies wędrował po moim podwórku, wyglądał na mocno zmęczonego. Pies miał obrożę i wielki brzuszek co świadczyło, że ma swój dom i bardzo dobrą opiekę.”
notatka-na-obrozy-psa1x

„Gdy spokojnie do mnie podszedł, pogłaskałam go delikatnie po główce. Następnie ten nieznajomy psiak poszedł za mną do mojego domu. Powoli szedł korytarzem, po czym skulił się w kącie i zasnął na co najmniej godzinę. Gdy wstał udał się do drzwi i prosił aby go wypuścić.”
notatka-na-obrozy-psa2x

„Następnego dnia wrócił, przywitał mnie na moim podwórku, a potem wszedł do środka mojego domu, zajął poprzednie miejsce i znów spał przez około godzinę. Ten rytuał trwał z przerwami od kilku tygodni.”
notatka-na-obrozy-psa3x

„Byłam ciekawa, co tu jest grane, dlatego przypięłam notatkę do jego obroży: „Chciałabym się dowiedzieć, kto jest właścicielem tego wspaniałego i słodkiego psa, oraz zapytać, czy jest on świadomy, że prawie każdego popołudnia jego pies przychodzi do mojego domu na drzemkę?”.
notatka-na-obrozy-psa4x
„Następnego dnia pies przybył znów na swoją drzemkę, z notatką przypiętą do swojej obroży:”On mieszka w domu z sześciorgiem małych dzieci i zapewne próbuje nadrobić zaległości w śnie u Pani. Mogę z nim przyjść jutro?”
notatka-na-obrozy-psa5x
Dzieci, które dorastają w towarzystwie psów mają wyjątkowe szczęście posiadając tak kochających i opiekuńczych, czworonożnych członków rodziny. Ale czasami, tak jak rodzicom czy opiekunom, nasi psi towarzysze również potrzebują trochę odpoczynku od chaosu, który panuje w domu wypełnionym małymi dziećmi. Jeśli ta urocza historia wywołała uśmiech na Twojej twarzy, proszę podziel się nią ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku!

Źródło:littlethings