in ,

Nie mogła patrzeć na siebie w lustrze przez swój nos. Operacja sprawiła, że wygląda nie do poznania

Która z kobiet nie ma kompleksów? Zawsze jest coś, co by się chciało w sobie poprawić – a to usta, a to uda, a to brzuch. Ciągłe dążenie do doskonałości jest czymś jak najbardziej normalnym, o ile jest oparte na zdrowym rozsądku i ma za zadanie sprawić, że będziemy czuć się lepiej, patrząc w lustro.

Niektóre kompleksy mogą niejednokrotnie doprowadzić do depresji czy też myśli samobójczych, dlatego tak ważne jest, aby nie dopuścić do stanu, w którym nie będziemy chcieli nawet spojrzeć na swoje odbicie.

Pora na zmiany

Pewna kobieta nie mogła znieść widoku swojego nosa. Któregoś razu postanowiła, że pora zakończyć ten problem, który przeszkadza jej w codziennym funkcjonowaniu. Poddała się operacji plastycznej, która wywróciła jej życie do góry nogami. Była załamaną i nieśmiałą kobietą, a teraz – pewną siebie i uśmiechniętą!

Pamela to kobieta, która od dłuższego czasu zmagała się z trądzikiem różowatym. Problem był naprawdę zaawansowany, do tego stopnia, że poza twarzą pokrytą bliznami, zaczął puchnąć jej nos i przybierał on coraz to większe rozmiary.

Tego było już za wiele – jak miałaby wyjść do ludzi i nie myśleć jedynie o tym, jak strasznie wygląda? Nietrudno sobie wyobrazić, jak wielkie musiało to być zmartwienie dla tej kobiety. Dlatego w końcu uświadomiła sobie, że pora na zmiany. Wzięła udział w programie The Doctors.
,,Kiedy miałam piętnaście lat, miałam piękną skórę. Problemy zaczęły się w okresie dojrzewania, kiedy pojawił się trądzik. Zaczęło się robić naprawdę nieciekawie” – zwierza się Pamela.

Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Po urodzeniu dziecka problem przybrał na sile. Tłusta, zanieczyszczona cera dawała się we znaki i nie pomagały żadne kosmetyki. Trzeba było skorzystać z innych środków. Udział w programie był po prostu gwarancją sukcesu.

,,W zaawansowanych stadiach wymagana jest interwencja chirurgiczna. Chciałbym wykonać wszystkie te zabiegi bezpłatnie, jeśli je zaakceptujesz” – powiedziała doktor Zedlit.

Wystarczyły trzy miesiące leczenia, a kobieta przerodziła się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. Aż ciężko w to uwierzyć!

,,To naprawdę nowy początek” – cieszy się kobieta.

Teraz Pamela jest pewna siebie i nie wstydzi się wychodzić do ludzi. Żyje w zgodzie ze sobą, a wszystko przez to, że pozbyła się kompleksu, który zatruwał jej życie.