fot. instagram/@kierunek_norwegia
in ,

Polka mieszkająca w Norwegii pokazała tamtejszy lumpeks. Internauci zaniemówili!

Pewna Polka, która na co dzień mieszka w Norwegii, postanowiła podzielić się na TikToku swoimi doświadczeniami związanymi z tamtejszymi second-handami. Nagranie, które zamieściła w sieci, od razu przykuło uwagę każdego. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego!

Zazwyczaj, kiedy mamy wyobrazić sobie sklepy z używaną odzieżą, nie przychodzi nam na myśl nic eleganckiego i zadbanego. Patrząc na to, co zaprezentowała ta kobieta, będziecie w szoku!

Lumpeks w Norwegii

Półtora roku temu Sylwia Smółkowska założyła ciekawy blog o nazwie Kierunek Norwegia. W ostatnim czasie podzieliła się nagraniem, obok którego nikt nie przeszedł obojętnie. Możemy na nim zobaczyć, jak wygląda tamtejszy lumpeks.

Sklep jest niezwykle elegancki i przestronny. Nie przypomina większości polskich sklepów tego typu. Wnętrze jest przyozdobione roślinami i licznymi lustrami, które dodają mu szyku. Każdy z produktów ma swoje miejsce i jest porozwieszany tak, że klient nie musi siłować się z pozostałymi ubraniami, aby je przesunąć.

@kierunek_norwegia

lubicie lumpeksy? ##norwegia ##lumpek ##lumpeks ##lumpeksy ##sklep ##ubrania ##ciuchy ##moda

♬ memories – Maroon 5

Pod nagraniem opublikowanym przez Polkę pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są zachwyceni. Wielu z nich chciałoby się znaleźć w takim sklepie:

„To jak jakiś ekskluzywny sklepik w galerii w Polsce” – napisała jedna z internautek.

„Jej, ale raj” – pisze ktoś inny.

Pojawiły się również głosy mniej zachwyconych osób, które zwróciły uwagę na to, że ceny w norweskich lumpeksach mogą zaskoczyć jeszcze bardziej niż ich elegancja:

„Norweskie lumpeksy są drogie” – zaznacza internautka.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl