fot. poglądowa: freepik.com
in

Chłopczyk położył liścik na stoliku. Kiedy policjant go przeczytał, zerwał się z krzesła i poszedł za nim.

Policjant Eddie Benitez udał się do restauracji w Lakeland na Florydzie, aby zjeść śniadanie. Ale nie wiedział, że kilka stolików dalej siedzi mały chłopiec, który ma dla niego bardzo ważną wiadomość.

Chłopiec był nieśmiały, dlatego też nie odważył się porozmawiać bezpośrednio z funkcjonariuszem Benitezem… zamiast tego napisał do niego wiadomość. Gdy Benitez ją przeczytał, zerwał się z krzesła i natychmiast podszedł prosto do chłopca i jego matki.

Kiedy 9-letni Noah jadł śniadanie ze swoją matką tego dnia, zobaczył policjanta Eddiego Beniteza przy pobliskim stole. Chłopiec się zestresował, ponieważ chciał koniecznie porozmawiać z funkcjonariuszem, ale nie wiedział, jak go podejść. Matka Noego, Amanda Cantin, zastanawiała się, dlaczego jej syn tak bardzo zainteresował się tym policjantem. Wtedy Noah powiedział jej, że chce mu przekazać coś bardzo ważnego, jednak był zbyt nieśmiały. Ale po chwili wpadł na pewien pomysł.

Postanowił wykorzystać zaoszczędzone pieniądze z urodzin i zapłacić za rachunek policjanta. Mama noe pomogła mu porozmawiać z kelnerem i już po chwili mieli w rękach jego rachunek. Noah napisał na nim wiadomość, po czym podszedł do policjanta Beniteza i zostawił mu go na jego stoliku.

Kiedy przeczytał on co napisał mały chłopczyk, został natychmiastowo poruszony.
„Chce zostać Tobą, kiedy dorosnę. Dziękuje Ci za Twoją służbę.”

Sekundę później był przy ich stole. Benitez podziękował swemu młodemu wielbicielowi i poprosił o zrobienie sobie z nim zdjęcia.

Noah marzy o zostaniu policjantem już od czterech lat.
„Zamierzam uczynić świat lepszym miejscem i złapać wszystkich złych ludzi.” – powiedział do Inside Edition.
 
Policja w Lakeland była pod tak wielkim wrażeniem miłego gestu chłopca, że umieściła ich wspólne zdjęcie na swojej oficjalnej stronie na Facebooku, aby oddać mu hołd. Czy to nie cudowne, że Noah wykorzystał oszczędności z urodzin, aby podziękować Eddiemu za dobrą robotę? Proszę podziel się tym artykułem, jeśli zachowanie tego chłopca, również wywarło na Tobie wrażenie.