in

3-latka nie chciała już pozować do zdjęć. Mama brutalnie skopała ją na oczach przechodniów.

Matka postanowiła pójść ze swoją córeczką na spacer, jednak nie miał on być raczej zwyczajną formą wypoczynku. Kobieta niemal od razu wyciągnęła telefon i zaczęła robić zdjęcia swojemu dziecku, a gdy dziewczynka stwierdziła, że nie będzie już pozować, została skopana. To nagranie wywołało prawdziwą burzę w sieci. Coś takiego nie powinno się nigdy wydarzyć.

Trzyletnia Niu Niu, odkąd tylko przyszła na świat, nie ma możliwości normalnego rozwijania się. Jej mama niemal cały czas robi jej zdjęcia i każe jej pozować. Zdjęcia są publikowane w mediach społecznościowych i to dzięki nim rodzinny budżet jest zawsze pod kontrolą.

Matka skopała córeczkę

Dla tej dziewczynki sesje zdjęciowe są na porządku dziennym. Podczas ostatniej z nich doszło do czegoś, co sprawia, że włos się jeży na głowie. Dziecko nie chciało już pozować, więc mama rzuciła się na nie i brutalnie skopała.

Według opiekunki Niu Niu tylko przemoc mogła coś wskórać. Całe zajście widzieli przechodnie, którzy nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Jeden ze świadków opublikował nagranie w sieci. Nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. Wykorzystywanie dziecka dla pieniędzy wywołało prawdziwy skandal.

„Nie miałam zamiaru krzywdzić mojej córki. Przykro mi z powodu nieporozumień, jakie mogły spowodować moje przesadne działania. Chcę powtórzyć: moja córka otrzymuje najwyższą troskę i miłość. Dziękuję za zrozumienie” – tłumaczyła się 32-latka

Nikt nie uwierzył kobiecie, a o sprawie poinformowano odpowiednie służby. Nie wiadomo, czy dziecko naprawdę ma dobre warunki. Poza tym prawo w Chinach zakazuje bogacenia się dzięki dzieciom, które nie mają jeszcze nawet dziesięciu lat.

„Wykorzystujesz swoje dziecko do zarabiania pieniędzy dla siebie. Jesteś bezwartościowym człowiek pełnym złych emocji. Nie mogę sobie wyobrazić, że zamiast pozwalać dziecku na wygłupy i szaleństwa w parku, ty zmuszasz je do tego, aby pozowało pod twoje dyktando. Jeśli jesteś taka mądra, to czemu sama nie zarabiasz takich pieniędzy? Pozwól dziecku być dzieckiem” – napisała internautka.

„Widziałem ten film w środku nocy i tak mnie to rozwścieczyło, że miałem ochotę coś rozwalić. Nie nadajesz się na matkę. Moim zdaniem jesteś złą osobą, która przekaże temu dziecku masę niewłaściwych „wzorców”. Przez ciebie wyrośnie nam kolejna instagramowa piękność, której celem w życiu będzie umieszczania ładnych zdjęć do sieci. Nic poza tym. Wstydź się”– dodała inna.

Tylko spójrzcie na nagranie poniżej!

Źródło: Popularne.pl