in ,

Wyznała swojemu chłopakowi, że urodziła się mężczyzną. Jego reakcja wyciska łzy z oczu.

Prowadząca Eurowizję 2021 Nikkie de Jager postanowiła zwierzyć się ze swojej historii, która nie była dla niej łatwa. To, czego doświadczyła kobieta, będzie w niej do końca życia, jednak na szczęście spotkało ją coś dobrego.

Zaledwie garstka osób wiedziała, że ma do czynienia z osobą transpłciową. Vlogerka bała się powiedzieć o tym swojemu partnerowi. W końcu zdecydowała się na ten odważny krok. Reakcja mężczyzny doprowadziła ją do łez wzruszenia. Czegoś takiego się nie spodziewała.

Coming out Nikkie de Jager

Nie ma wątpliwości co do tego, że osoby transpłciowe borykają się z brakiem akceptacji ze strony społeczeństwa i niezrozumieniem z każdej strony. To ciągła walka o to, by móc być tym, kim się jest naprawdę. Nikkie de Jager wiedziała o tym doskonale. Prowadząca Eurowizję 2021 była zastraszana i szantażowana ze względu na swoją tożsamość płciową, jeszcze zanim dokonała coming outu.

Obecnie każdy wie, że jedna z najsłynniejszych młodych vlogerek jest osobą transpłciową. Opowiedziała o swojej historii w materiale wideo w zeszłym roku, który obejrzało już prawie 37 milionów osób. Wtedy też wyszło na jaw, że była szantażowana przez różne osoby, które groziły jej, że każdy dowie się o tym, co ukrywa. W końcu sama zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące jej tożsamości płciowej.

Prowadząca Eurowizję 2021 uznała, że nowy rok musi przywitać coming outem. Nie była w stanie się już dłużej ukrywać. Chociaż urodziła się jako chłopiec, od zawsze czuła się dziewczynką.

Influencerka przy okazji powiedziała, jak zareagował na wszystko jej chłopak. Kobieta bała się, że ją zostawi, dlatego nic mu nie mówiła. Kiedy prawda wyszła na jaw, partner zdobył się na wspaniały gest. Wybaczył jej to, że o niczym nie mówiła, wyznał jej miłość i w wakacje 2019 roku oświadczył się.

Podziel się tą wzruszającą historią z innymi!

Źródło: Super Express