fot. twitter
in ,

Sportowiec ukląkł na scenie i chciał się oświadczyć. Takiego obrotu spraw się nie spodziewał

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie z Tallina, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć hiszpańskiego sportowca, próbującego oświadczyć się kobiecie swoich marzeń po skończeniu Ironmana w stolicy Estonii.

Mężczyzna nie spodziewał się jednak, że nie wszystko pójdzie po jego myśli…

Niezwykła chwila

Nie ma wątpliwości co do tego, że ten, komu uda się pokonać całą trasę Ironmana, może być z siebie niezwykle dumny. Zawodnicy latami przygotowują się na pokonywanie 3,86 km płynąc, 180,2 km na rowerze oraz 42,195 km biegiem. Meta jest przeznaczona tylko dla nieprzezwyciężonych.

Kiedy jeden z uczestników ukończył trasę, stało się coś niezwykłego.

Christian Moriatheil uznał, że po Ironmanie w Tallinie oświadczy się swojej ukochanej. Gdy tylko przekroczył metę, udał się na scenę, aby zaskoczyć wszystkich swoim wyznaniem miłości. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem – gdy mężczyzna uklęknął i wyjął pierścionek, poczuł skurcz w nodze i padł na ziemię. Całe szczęście, sportowiec mógł liczyć na pomoc organizatorów. Ukochana powiedziała upragnione „tak”.

Wszystko został nagrane przez jednego ze świadków całego zdarzenia i trafiło do sieci. Pod wideo pojawiła się lawina komentarzy.

„To takie romantyczne” – pisze internautka.

„Szacunek dla niego, że miał siły się podnieść” – dodaje ktoś inny.