in

Ojciec z Afryki, mama z Wietnamu? Niezwykła uroda ich dziecka przykuwa uwagę każdego.

Dziecko Nigeryjczyka i Wietnamki zachwyciło już wszystkich internautów. Uroda dziewczynki robi ogromne wrażenie. Wiele osób nie ma wątpliwości co do tego, że wyrośnie na piękną kobietę. Córeczka odziedziczyła urodę po obojgu rodzicach!

Niezwykłe dziecko

Lee Fong urodziła się w Wietnamie. Poznała swojego męża na YouTube, z racji tego, że prowadził popularny kanał sportowy, którego fanem był jej tata. Kobieta początkowo zupełnie nie zwróciła uwagi na przystojnego CJ.

Uważała, że jego kanał jest nudny i nie rozumiała, dlaczego ojciec tak się nim zachwyca. Któregoś razu spotkała się z nim na żywo, nie pamiętając nawet, że to on i… zakochała się po uszy.

Para wzięła ze sobą ślub i zamieszkała w Nigerii. Szybko uznali jednak, że ostatecznie chcą mieszkać w Wietnamie. Nie był to jednak najlepszy pomysł ze względu na niechęć etniczną.

Wietnamczycy nie są przyjaźnie nastawieni do obcych, jednak małżeństwo jest szczęśliwe i nie zamierza zwracać na to uwagi. Mimo trudności związanych z różnicami etnicznymi, zakochani zdecydowali się na dziecko.

„Ludzie nie rozumieją, że kolor skóry nie ma znaczenia. Liczy się to, kim jest człowiek, jaki jest jego wewnętrzny świat.”

Gdy tylko para wychodzi na spacer z córeczką, od razu przykuwa uwagę każdego.

Nie ma co się dziwić – zarówno mężczyzna, jak i kobieta są bardzo atrakcyjni, a ich dziecko odziedziczyło niezwykłą urodę po rodzicach.

Co sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło i zdjęcia: lemurov.net