in

„Jedna szansa na milion”: niezwykłe bliźniaczki urodzone w brytyjskiej rodzinie.

Nicola i Todd długo marzyli o tym, aby zostać rodzicami i nie mogli się doczekać tej chwili. W końcu urodziły im się niezwykłe bliźniaczki.

Jedno z dzieci urodziło się z zespołem Downa i taki przypadek zwykle występuje raz na milion. Co dziwne, w czasie ciąży lekarze nie zauważyli żadnych patologii u Nikoli.

Harper, u której zdiagnozowano zespół Downa, urodziła się prawie 40 minut wcześniej niż jej siostra Quinn. Kiedy lekarze zobaczyli dziewczynę, zaczęli przepraszać, że nie byli w stanie rozpoznać patologii i nie ostrzegli matki.

„Pamiętam, jak lekarz stał przede mną i długo przepraszał. Ale kiedy zobaczyłem moje dzieci, moje serce natychmiast się stopiło. Były takie cudowne.”

„Kiedy wykonałam USG podczas ciąży, nie ujawniono żadnych nieprawidłowości.” – powiedziała Nikola.

Według matki, Harper i Quinn łączy bardzo silna więź. Najmłodsza dziewczyna, Quinn, jest już trochę zazdrosna o swoją starszą siostrę, ponieważ szybciej wyrosły jej włosy.

 
Jak wiele dzieci z zespołem Downa, Harper urodziła się z chorobą serca. A kiedy dziewczynka skończy 6 lat, będzie miała operację. Mama tak samo kocha swoje dziewczyny, mimo że są bardzo różne.
 
Nicola dość często miewa sytuacje, kiedy ​​inni często patrzą na jej dzieci krzywo i mówią nieprzyjemne rzeczy.
 
Dziewczyny mają starszego brata Lucasa, który z niecierpliwością oczekiwał narodzin sióstr.

 
Według oficjalnych danych około 40 tysięcy osób z zespołem Downa mieszka w Wielkiej Brytanii. Ale przypadek, gdy jeden z bliźniaków rodzi się z tym syndromem, jest naprawdę wyjątkowy.