in ,

Przez kilka miesięcy robiła suknię ślubną z gotowanego papieru toaletowego. Rezultat jest nieziemski!

Suknie ślubne mają przeróżne kształty i rozmiary. Ale jesteśmy pewni, że ta tutaj jest najbardziej imponująca, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.

Na pierwszy rzut oka wygląda na zwyczajną, ale bardzo piękną suknię ślubną. Ale kiedy poznasz historię, która się za nią kryje, zdasz sobie sprawę, że jest niezwykła!

Amber Mills musiała stawić czoła trudnościom w swoim życiu. Jest matką trojga dzieci i choruje na stwardnienie rozsiane, żyje w okropnym bólu, w wyniku czego wpadła w depresję. Niedługo po tym postanowiła, że potrzebuje hobby, aby oderwać swój umysł od rzeczywistości – i znalazła idealną rzecz.

Kreatywność Amber została odpalona… kobieta zdecydowała się wziąć udział w konkursie krawiectwa, gdzie zwycięzca otrzyma dużą nagrodę.

Zainspirowana przez dzieci, zaczęła pracować nad suknią. Ale nie wykorzystała do jej produkcji żadnych tkanin, użyła czegoś zupełnie innego.

Chwyciła igłę, nitkę, taśmę, klej, i trochę… papieru toaletowego. Tak, papier toaletowy to duża część jej twórczości.

Amber gotuje papier bez rolki i używa kleju, aby nadać mu właściwą konsystencję. Potem, przy pomocy szablonu, Amber wciska papier toaletowy na szablony i tworzy strój kawałek po kawałku.

Kobieta miesiącami pracowała zarówno w dzień, jak i w nocy, aby wygrać konkurs i pokazać światu swoje innowacyjne dzieło. A gdy suknia była gotowa, ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Amber zajęła trzecie miejsce w konkursie i wygrała 5000 $. Ale według nas, zawsze będzie numerem jeden.

Obejrzyj poniższy film, aby obejrzeć, jak to wszystko zrobiła. Historia Amber to prawdziwa inspiracja, a jej sukienka jest piękna i elegancka. Udostępnij ten artykuł, jeśli podoba Ci się jej niesamowite dzieło.