in

Sprawdził nagranie z kamery i odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nikogo nie ma w domu

Posiadanie psa to ogromna radość. Wielu właścicieli czworonogów traktuje ich jak członków rodziny, czasem jak własne dzieci. Gdy w naszym życiu pojawia się druga połówka, często martwimy się, że nie polubią się z naszym psim przyjacielem.

Na szczęście Jose Perez trafił na miłośniczkę psów, która od razu pokochała jego suczkę Ninę – i to z wzajemnością! Kiedy musiał wyjechać w podróż służbową, zostawił swoją kobietę z suczką w domu, pod czujnym okiem kamery. To niesamowite, co udało mu się odkryć!

Niezwykła przyjaźń

Jose Perez, jego dziewczyna oraz suczka Nina tworzą zgraną paczkę. Mężczyzna, gdy pojechał w podróż służbową, zobaczył, że jego partnerka nie tęskni za nim tak bardzo, za to doskonale bawi się w towarzystwie suczki, zapominając o troskach.

Kamera bezpieczeństwa

Jose Perez i jego dziewczyna zainstalowali w domu kamerę, aby sprawdzić co robi suczka, kiedy zostaje sama w domu. Kamera automatycznie wysyła powiadomienie, gdy wyczuje ruch po północy. I właśnie w tę noc, Jose dostał ostrzeżenie.

Fałszywy alarm

Mężczyzna, gdy był z dala od domu otrzymał ostrzeżenie o wykrytym ruchu. Zdenerwował się, że ktoś próbuje włamać się do ich domu.
Byłem daleko i właśnie kładłem się spać, gdy nagle otrzymałem ostrzeżenie. Bardzo się zdenerwowałem – przyznał Jose.

To nie był włamywacz

Mężczyzna szybko sprawdził, co dzieje się u niego w domu. Okazało się, że w domu nie dzieje się nic złego, a kamerę uruchomiła dziewczyna Jose, która dopiero wróciła z pracy.
Uzyskałem dostęp do nagrania i zobaczyłem co się stało. Zrobiło mi się ciepło na sercu – opowiada Perez.

Taniec nowoczesny

Okazało się, że podczas jego nieobecności, dziewczyna i suczka Nina mają niezłą imprezę! Zobacz, co udało się zarejestrować kamerą:

Nie mogłem przestać się śmiać, gdy oglądałem ten filmik. Właśnie tak za mną tęsknią gdy mnie nie ma! – mówił wesoło Jose.

Moja dziewczyna i Nina pokochały się od pierwszego wejrzenia. Zawsze były ze sobą blisko. Nina zawsze cieszy się na widok mojej partnerki. To zabawne, ale czasami czuję się przy nich jak piąte koło u wozu – wyznał Jose.
Kiedy Perez wrócił do domu mógł znowu cieszyć się obecnością najważniejszych kobiet w swoim życiu.
Nina jest dla nas jak córka. Obydwoje bardzo ją kochamy i nie wyobrażamy sobie bez niej życia. To wspaniały pies – powiedział Jose Perez.