in ,

Miała wrażenie, że ktoś ją śledzi. Gdy zobaczyła nagranie z monitoringu, przeszły ją dreszcze.

Tiktokerka przeczuwała od jakiegoś czasu, że ktoś ją obserwuje. Postanowiła obejrzeć nagrania z kamery monitoringu znajdującej się obok jej mieszkania. Aż włos się jeży na głowie, co zobaczyła. Jedynym wyjściem jest dla niej wyprowadzka.

Na nagraniu można zobaczyć, jak bohaterka wraca do domu o 21:25. Pięć minut później po schodach wchodzi mężczyzna, nagle cofa się i podchodzi do mieszkania blogerki. Zagląda do jej mieszkania przez okno, chowając twarz pod maską.

Kobieta wrzuciła do sieci kolejną serię nagrań z kamer. Mężczyzna kręcił się pod jej mieszkaniem przez dwie godziny. O 23:35 chłopak tiktokerki wrócił do mieszkania z pracy, po czym nieznajomy opuścił blok mieszkalny.

Internauci oglądając wideo, byli zaniepokojeni, szczególnie momentem, w którym mężczyzna patrzył na ofiarę przez okno.

Na to wygląda, że nieznajomy dobrze zna cały plan dnia kobiety i ma jakiś plan.

„Wygląda na to, że śledzi Cię cały czas, od wyjścia do pracy, aż do powrotu do domu, ponieważ przyszedł pięć minut później. Proszę bądź ostrożna.” – napisał fan tiktokerki.

Niektórzy fani stwierdzili, że jedyną słuszną decyzją jest jak wyprowadzka z tego mieszkania.

„Idź z tym na policję, mogą sprawdzić jego twarz i przeszukać bazę danych. Najbezpieczniej będzie jednak się wyprowadzić.”

Tiktokerka dała znać fanom, że przekazała nagrania policji i ochronie mieszkania. Ma nadzieję, że uda się jak najszybciej rozwiązać ten koszmar.