in

Niewidoma kobieta w ciąży poszła na badanie USG. To, co zrobił dla niej lekarz, jest nie do opisania

Mimo, że niewidomi żyją bez zmysłu wzroku, ich pozostałe zmysły są unikalne i bardziej wyczulone. Pozwalają im „widzieć” rzeczy, których my nie jesteśmy w stanie dostrzec.

Kiedy pozostałe zmysły są silniejsze, małe rzeczy stają się bardziej wyraźne. Dla mamy pozbawionej wzroku, zapach dziecka czy nawet dotyk jego noska stają się dużo silniejsze. Nawet pęczek włosów na główce bobasa może wydawać się bardziej miękki.

Przyszła mama na poniższym filmiku, jest niewidoma i nie może doczekać się chwili kiedy weźmie na ręce swoje dziecko po raz pierwszy. Jednak w przeciwieństwie do większości oczekujących matek, Tatiana nie jest w stanie doświadczyć widoku rozwijającego się dziecka w swoim łonie przez USG. Firma Huggies wraz z doktorem Davidem postanowili podarować Tatianie coś specjalnego. Kobieta zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu akcji, jej reakcja sprawia, że łzy same cisną do oczu. Piękno macierzyństwa można odnaleźć we wszystkich różnych formach, a to co spotkało Tatianę jest zdecydowanie czymś wyjątkowym! Jeśli film poruszył Twoje serce, udostępnij go swoim znajomym!