fot. tiktok/deanna_woodfield
in

Fryzjerka miała podciąć jej grzywkę. Efekt końcowy doprowadził klientkę do płaczu

TikTokerka Deanna Woodfield postanowiła udać się do fryzjerki, żeby sprawić sobie grzywkę rozchodzącą się na boki. Po wizycie pożałowała jednak swojej decyzji… To, co zrobiła fryzjerka, doprowadziło kobietę do płaczu. Efekt końcowy w żadnym razie nie był taki, jak tego chciała.

Nieudana wizyta u fryzjerki

Deanna Woodfield to kobieta, która zdecydowanie zraziła się do wizyt u fryzjerów. TikTokerka chciała uzyskać tzw. curtain bang, czyli grzywkę, która rozchodzi się na boki. Wydawałoby się, że wszystko jest jasne i że fryzjerka wykona należycie swoje zadanie, jednak prawda okazała się zupełnie inna.

Gdy Deanna spojrzała w lustro, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

„Nigdy nie miałam żadnego z tych koszmarnych doświadczeń fryzjerskich. Weszłam i poprosiłam o grzywkę na boki. O mój Boże, nawet nie chcę na to patrzeć. To jest okropne” – przyznała przerażona kobieta, zasłaniając swoje czoło.

Deanna bardzo żałuje tej wizyty i nie ma pojęcia, co może teraz zrobić z tak obciętą grzywką.

„Co to jest? Nie wiem, co robić. To takie okropne. Po prostu podziękowałam i wyszłam. Co ona zrobiła? Nawet nie wiem, co mogę zrobić, żeby to naprawić. (…) Było mi jej żal (fryzjerki – przyp. red.) Nie chciała tego zrobić. Myślała, że chcę mieć normalną grzywkę” – wyznała Woodfield.

TikTokerka wyjaśniła, że nie była u tej fryzjerki pierwszy raz i do tej pory zawsze wychodziła zadowolona z salonu. Kobieta uważa, że może nie doszłoby do czegoś takiego, gdyby pokazała inspiracje na telefonie. Za nieudaną usługę zapłaciła.

@deanna_woodfieldWhat do i do??♬ original sound – Deanna

Opublikowane przez nią nagranie zostało obejrzane już przez 2,3 miliona internautów.

„Po prostu je zmocz i gdzie są jak zwykłe grzywki, aż staną się grzywką kurtynową” – radzi komentująca.

„Przekonałam się, że większość stylistek nie wie, jak prawidłowo przyciąć grzywkę. Zdarzyło mi się to bardzo wiele razy” – dodaje ktoś inny.

„Może mogłabyś pójść do innego fryzjera i wykonać cieniowanie włosów do twarzy, aby grzywka nie wyglądała tak 'tępo’ na tle reszty twoich długich włosów? (twoje włosy są cudowne!). Wygląda też na to, że bardzo źle ułożyła grzywkę, jeśli odpowiednio je wysuszysz, będzie jakoś wyglądać…” – czytamy.

„Bądź szczęśliwa, życie jest za krótkie”

Źródło: Tiktok